ua.service.net@gmail.com    
30 грудня 2016

Корпус ноутбука Lenovo G570 / G575

Корпус ноутбука Lenovo G570 / G575

"Зламаний корпус ноутбука Lenovo G570 / G575" - поширена проблема серед цих моделей ноутбука.
Ремонт корпуса Lenovo G570 / G575.
Основна проблема корпусів - кріпильні бронзові втулки: вони виламуються з пластикового кріплення (а іноді виламуються скопом) й петлі не тримаються у корпусі. У підсумку отримуємо наступне: розходиться корпус ноутбука Lenovo. Це і є симптоми вирваних втулок.

Проблему можна вирішити двома способами:

 

  • Ремонт корпуса ноутбука й відновлення кріпильних втулок. У таких випадках проводиться нарощування пластику й відновлення втулок. Після завершення ремонту можна сміливо вкручувати болти, кріпити петлі й збирати корпус до купи. Щоправда, тут є нюанс - нижня частина корпусу ноутбука. Якщо відламана та частина корпусу, де розташована петля ноутбука, то відремонтувати таке,на жаль, не вдасться. Порушена геометрія корпусу, тому його склеювання й відновлення внутрішніх стійок не дасть результату. Річ у тім, що на корпус в області петель розповсюджується велике навантаження, склеєний корпус (йдеться не про кріпильні втулки, а про сам корпус,його частини) не здатний довго витримувати такі навантаження. Тому ремонт корпуса ноутбука Lenovo G570 / G575 актуальний лише у тих випадках, коли корпус цілий, але пошкоджені його внутрішні стійки й втулки.

відсутній кут корпусу

  • Заміна корпуса. Частіше за інші деталі ноутбука, страждає нижня частина корпуса Lenovo. Але кришка екрану цього ноутбука також схильна до поломок - адже там також є втулки, які кріплять петлі до корпусу, а також втулки, які стягують кришку матриці Lenovo.

Наша майстерня (сервісний центр) працює з усіма моделями ноутбуків Lenovo. Ми здійснюємо ремонт корпуса ноутбука, а також проводимо заміну корпуса ноутбука ( заміна нижньої частини корпуса, нижньої кришки корпуса). Чистка ноутбука - в подарунок від майстерні. З деталями ремонту Ви можете ознайомитись тут.

Важливо! Власники дуже часто шукають петлі для ноутбука Lenovo G570 / G575, але насправді вони ламаються значно рідше за корпус. Річ у тім, що коли з`являються такі симптоми: розходиться корпус ноутбука, розходиться корпус (кришка) матриці ноутбука - люди часто неправильно їх трактують. Купують петлі й прямують до сервісного центру Lenovo, де після діагностики з`ясовується, що ремонт петель ноутбука Lenovo чи ремонт кріплення кришки ноутбука Lenovo неактуальний. Виявляється, що петлі ноутбука цілі, а проблема у корпусі. Тому перед тим, як купувати петлі чи частини корпусу, радимо провести точну діагностику ноутбука. Наша майстерня проводить діагностику корпуса ноутбука протягом робочого дня. Ви завжди можете розраховувати на оперативність і якість.

Розходиться верхній і нижній корпус ноутбука

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.