ua.service.net@gmail.com    
15 листопада 2021

Заміна екрану Lenovo ThinkPad T460

Заміна екрану Lenovo ThinkPad T460

 

Особливості заміни дисплею на Lenovo Thinkpad


У своєму блозі ми намагаємося описувати якісь цікаві випадки ремонту і послуга "заміна матриці ноутбука" зазвичай не входить у цей список. Але виробники дедалі більше ускладнюють конструкції ноутбуків, через що процедура заміни екрану потребує значно більших зусиль і знань.

До суті.
До нашої майстерні потрапив ноутбук Lenovo T460 бізнес-серії ThinkPad з пошкодженим дисплеєм. Як і завжди, будь-яке втручання в корпус ноутбука має починатися з демонтажу акумулятора. Після чого вже спокійно можна працювати. 
Зазвичай після знеструмлення ноутбука, процедура заміни екрану полягає в демонтажі рамки (яка кріпиться до кришки переважно просто на маленьких застібках) і знятті пошкодженого екрану(який також здебільшого прикручений до кришки).
В Lenovo T460 все зроблено по-хитрому.
Рамка складається з 2х частин:
 - лицьова панель. Тонюсінька рамочка, яка приклеєна на спеціальний скотч до корпусу. Для демонтажу такої рамки її необхідно прогріти по всій площині прилягання, щоб розм'якшити скотч. І лише тоді, користуючись спеціальною лопаткою, акуратно й помалу від'єднати цю рамку від корпусу. Робити це треба обережно: хоч і розламати її буде важко(бо це посилений вуглеволокном пластик), а от деформувати - запросто. Вона легко гнеться, скручується і, будьте певні, - якщо при знятті зробите десь сильний загин, вирівняти ідеально її вже не вийде, що дуже вплине на зовнішній вигляд ноутбука. Саме тому тут треба все робити без поспіху й правильно розрахувати температуру нагріву на термофені.
 - наступною на шляху зустрічається інша пластикова рамка, в якій є болти, що тримають екран і кришку. Отже, треба викрутити спочатку їх, і лише потім можна відстібнути рамку й зняти пошкоджений екран. Фото цієї рамки див. нижче.

частина рамки
 Ось, як вони виглядають після демонтажу.

лицьова панель і рамка
 На третьому фото "бутерброд" з двох рамок, екрану і кришки. 

корпус екрану в розібраному стані
 Хто не знає особливостей конструкції Lenovo ThinkPad T460, може наробити біди. Оскільки перша думка, що виникає у користувача, коли треба дістатися до екрану - просто відстібнути, як зазвичай, рамку. Що тут робити категорично не можна.
 Ось, як виглядає ноутбук Lenovo ThinkPad T460 після заміни екрану в нашій майстерні (щоб не замацати і не подряпати екран до моменту видачі, ми залишаємо на ньому транспортувальну плівку, яку потім легко демонтувати, якщо потягнути за жовтий "язичок" у правому нижньому куті. На фото - екран з транспортувальною плівкою).

ноутбук після ремонту
 Час виконання робіт - 1 година за умови наявності екрану на нашому складі.
 Ціна - будь ласка, уточнюйте, оскільки ціни на деталі постійно змінюються.

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.