ua.service.net@gmail.com    
10 листопада 2022

Ремонт корпуса HP Pavilion 14-ce0053ur

Ремонт корпуса HP Pavilion 14-ce0053ur

 

Проблеми з корпусом ноутбука HP 14-ce серії


Дедалі більшу частину наших ремонтів займають відновлення корпусів ноутбуків. Це пов'язано з настанням епохи тонких і ультратонких апаратів. Зовні гарно, конструктивно - все зроблено не дуже. Тому через рік-півтора у таких ноутбуків починаються проблеми з корпусом:
 - розходиться корпус материнської плати. Для прикладу фото.

несправний корпус материнської плати
 - ламаються петлі. На фото нижче на ноутбуці Samsung зламана петля вилізла аж за межі кришки.

вирвана петля на ультрабуцівирвана петля на Samsung, ризики

А тут - пошкоджений комплект петель

зламана права петля Asus TUF Gaming
 - розходиться корпус кришки екрану, на кришці з'являються тріщини чи відламуються цілі шматки пластику. Приклад тріщини на кришці екрану.

тріщина на кришці екрану
 Предмет нашої сьогоднішньої статті ноутбук HP Pavilion 14-ce, у якого також була діагностована проблема з корпусом.

 

Несправності корпусу HP Pavilion 14


 Отже, ноутбук потрапив до нас зі скаргою: рамка екрану відстає від кришки при відкритті ноутбука. Розберемо корпус екрану і глянемо у чім річ.
 Для роботи з корпусом нам необхідно від'єднати кришку екрану від іншої частини ноутбука. З кришки матриці демонтувати рамку, петлі та сам екран. Ось так виглядає "гола" кришка. 

кришка екрану HP Pavilion 14-ce
 Подивимось ближче.
 Права сторона: виламаний пластиковий масив з кріпильними втулками під петлю. Вони буквально висипались нам у руки.

виламані втулки в HP 14-ce

Саме тому, коли користувач відкривав свій HP, рамка відходила від кришки. Бо, виходить, втулки, які мають тримати її у корпусі, виламані і петля вже не закріплена.
 Ліва сторона: все ок. Фото для порівняння, як все має бути.

ціла ліва сторона корпусу HP 14-ce
 Причин чому так сталось декілька:
 1) в цьому ноутбуці петлі стали дуже тугими. А значить, навантаження на місця, де вони кріпляться у кришку, збільшилось, що в майбутньому обов'язково призводить до руйнування кріплень і/чи зламаних петель(лі). Це все відбувається через строк експлуатації. Зараз виробники закладають у деталі невеликий ресурс - приблизно рік гарантованої роботи, а далі потихеньку починаються проблеми. Першими зазвичай страждають петлі.Отже, підсумуємо, причина у зносі механізму петель.
 2) конструкція самого вузла, що триматиме петлі у корпусі, недосконала. У даному HP 14 вона має вигляд тонесенького пластикового масиву, що з заводу приклеєний до металу кришки. Воно просто не здатне працювати роками. Тому всюди, де є схоже виконання внутрішніх кріплень, з часом з'являються проблеми корпусу і петель.
  Чи ремонтуємо ми таке? Звичайно! Ба більше, ми відновлюємо та посилюємо кріпильні втулки з обох боків, щоб уникнути такої ж проблеми в майбутньому. Відео готового результату.


  Які підсумки ремонту корпуса ноутбука HP 14-ce0053ur?
  Ноутбуком можна користуватися, як і раніше. Це повноцінний пристрій.
  Зовні немає слідів ремонту, естетика збережена. Для того, щоб ремонт пройшов для ноутбука максимально непомітно і не за всі гроші світу, за найперших ознак несправності, звертайтесь до сервісного центру. Поки на корпусі немає тріщин, сколів й т ін, все можна зробити красиво.
  Cкільки коштує ремонт(відновлення) корпусу ноутбука HP Pavilion 14-ce? Від 1000 грн. Ми проводимо огляд та діагностику і лише потім озвучуємо вартість.
  Скільки часу треба на ремонт? Зазвичай лагодимо такі ноутбуки впродовж дня. Залежить від кожного окремого випадку та масштабу робіт. Цей ремонт, наприклад, ми зробили за декілька годин і віддали ноутбук в день здачі.
  Якщо ви власник такого HP чи іншої моделі (чи навіть марки) ноутбука і вас цікавить приблизна ціна ремонту корпуса, можете попередньо скинути фото чи відео несправності нам на Viber чи Telegram. Ми зорієнтуємо по вартості. Контакти, на яких є месенджери:
  067-500-42-81
  096-057-22-46
  Також можете написати нам на пошту ua.service.net@gmail.com або завітайте на безкоштовну консультацію у наш сервіс,що за адресою вул. Хорива 23.

Контакти

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.