ua.service.net@gmail.com    

Ремонт корпусу ноутбука HP M6-1000

Ремонт корпусу ноутбука HP M6-1000

 

Ремонт корпусу ноутбука HP M6-1000

До нашої майстерні надійшов ноутбук HP M6-1000 серії з пошкодженнями корпусу кришки екрану. Це мало такий вигляд.

зламана кришка

зламана кришка,вигляд збоку

Корпус кришки розійшовся і петля вилізла на білий світ. Петля залишилась цілою(як не дивно), чого не скажеш за кріплення у кришці. 
Петля виламала кріпильні втулки з корпусу.

кріпильні втулки кришки

Технологічно - це й так не надто міцна конструкція, оскільки майданчик з втулками фактично приклеєний до кришки. Воно б може й нічого, якби така конструкція не розташовувалась на силових вузлах ноутбука - на петлях. Річ у тім, що це області, де кріпильні втулки отримують найбільше навантаження. Саме тому ремонт корпуса екрану (матриці) ноутбука HP M6-1000 - затребувана  послуга у нашій майстерні. Іншими словами - це сімейна "болячка" цих ноутбуків

 

Які є варіанти ремонту для цієї моделі ноутбука?


 - Заміна корпуса: заміна кришки матриці (екрану). Це доцільно робити у разі, якщо від кришки залишилось одне шмаття, або ж якщо власник бажає не тільки відремонтувати, а й трохи оновити зовнішній вигляд свого ноутбука. Тут є одне АЛЕ. Можливе повторення ситуації з петлями й втулками, адже сама будова кришки залишиться без змін. Ми плавно підійшли до другого варіанту.
 - Ремонт кришки екрану. Що ми пропонуємо? Відновлення кріплень для петлі.
Технологія відновлення полягає не в тому, щоб приклеїти назад масив з втулками, ми виготовляємо новий. Він міцніший, бо має більшу площу прилягання, інший спосіб кріплення до кришки та інший матеріал.

після ремонтупетля у корпусі
Правильне відкриття і закриття кришки - основа успіху. Якщо Ви будете дотримуватися простих правил експлуатації, то до проблем із корпусом Ви більше не повернетесь.
Про що йдеться? Зусилля на петлі повинно розприділятися рівномірно. Якщо Ви відкриваєте/закриваєте кришку ноутбука, тримаючи їх тільки за одну сторону, то все навантаження припадає лише на одну петлю, замість двох. Правильних варіантів є два: триматися посереднині, триматися за обидва кути. Все інше - веде до перекосу кришки, виламування кріплень та петель. Далі фото для наочності.

наочні приклади: як правильно і неправильно закривати кришкуінший варіант закриття і відкриття

Підсумуємо.

Заводська конструкція ноутбука звичайно має значення, але й не менш важливою є правильна експлуатація ноутбука власником. Потрібна консультація з ремонту корпуса ноутбука? Зателефонуйте нам! Ми на зв'язку!

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.