ua.service.net@gmail.com

Ремонт ноутбука Chuwi LapBook Air

Ремонт ноутбука Chuwi LapBook Air

 

Ремонт Chuwi LapBook Air ZL


До нашої майстерні принесли ноутбук марки Chuwi. Це китайський виробник техніки. Як стверджує більшість людей, що бачать гаджети серії Air вперше, - "імітація під Apple". Справді, деяка схожість є. Але є одне величезне АЛЕ.
Якщо на Apple деталі доступні, хоч і мають підвищену цінову категорію, то власникам Chuwi щастить значно менше. Деталей для ремонту майже немає, а у випадку з Chuwi LapBook Air ZL - необхідна запчастина відсутня взагалі: ні під замовлення з "алі" чи ebay, ні тут у нас.

Отже, з якою проблемою до нас звернувся власник?

Виламана права петля. Кришка тонесенька, ноутбук втратив свою мобільність; неможливість закрити кришку й небезпека пошкодити тоненький екран.

Конструкція ноутбука далеко не чудо інженерної думки. Річ у тім, що петля - вузол, на який припадає найбільше навантаження при відкритті і закритті кришки. По-хорошому, петля має бути надійно закріплена в корпусі, але в ультрабуках цього досягти дуже важко, іншими словами - мало місця всередині. У даній моделі петлю тримають тільки 2 маленькі втулки, а за таких обставин - це автоматично створює слабку ланку в конструкції пристрою. Найменший необережний рух або й взагалі падіння, створює проблеми з корпусом ноутбука й не тільки. Погляньте на фото: все дуже тонке й ніжне. 

вирвана петлякріплення петлі

Чи можливий ремонт кришки екрану Chuwi LapBook Air?


Все залежить від масштабу пошкодження і місця його розташування. У даному випадку нам вдалося виготовити нові кріпильні втулки у корпусі кришки, не пошкодивши при цьому матрицю. Складність цієї роботи полягала саме в цьому. Надто близько до місця ремонту знаходиться тоненький дисплей. Виготовлення втулки під болт - це дуже філігранна робота сама по собі: підібрати потрібний діаметр, потрібну висоту, виставити нову втулку точно там, де вона й має бути, а не на півміліметра ближче чи далі... а тут ще й місця катма. Але ми змогли.smiley
Ось робота нашого майстра. Апаратом можна спокійно користуватися, адже ми пропонуємо ремонт корпуса ноутбука тільки у тих випадках, коли впевнені у хорошому результаті.

петля після ремонтупісля ремонтуноутбук готовий
Головне тут - пам'ятати, що відкривати й закривати кришку слід, тримаючись або за обидва кути, або по центру, щоб зусилля рівномірно розприділялося на петлі й не виривало кріплення. Режим експлуатації гаджету також не менш важливий. Детальніше про ремонт корпуса ноутбука Ви можете прочитати тут.

 

 

 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.