
Chuwi LapBook Air ZL: труднощі ремонту
До нашої майстерні принесли ноутбук марки Chuwi. Це китайський виробник техніки. Як стверджує більшість людей, що бачать гаджети серії Air вперше, - "імітація під Apple". Справді, деяка схожість є. Але є одне величезне АЛЕ.
Якщо на Apple деталі доступні, хоч і мають підвищену цінову категорію, то власникам Chuwi щастить значно менше. Деталей для ремонту майже немає, а у випадку з Chuwi LapBook Air ZL - необхідна запчастина відсутня взагалі: ні під замовлення з "алі" чи ebay, ні тут у нас.
Отже, з якою проблемою до нас звернувся власник?
Виламана права петля. Кришка тонесенька, ноутбук втратив свою мобільність; неможливість закрити кришку й небезпека пошкодити тоненький екран.
Конструкція ноутбука далеко не чудо інженерної думки. Річ у тім, що петля - вузол, на який припадає найбільше навантаження при відкритті і закритті кришки. По-хорошому, петля має бути надійно закріплена в корпусі, але в ультрабуках цього досягти дуже важко, іншими словами - мало місця всередині. У даній моделі петлю тримають тільки 2 маленькі втулки, а за таких обставин - це автоматично створює слабку ланку в конструкції пристрою. Найменший необережний рух або й взагалі падіння, створює проблеми з корпусом ноутбука й не тільки. Погляньте на фото: все дуже тонке й ніжне.
Чи можливий ремонт кришки екрану Chuwi LapBook Air?
Все залежить від масштабу пошкодження і місця його розташування. У даному випадку нам вдалося виготовити нові кріпильні втулки у корпусі кришки, не пошкодивши при цьому матрицю. Складність цієї роботи полягала саме в цьому. Надто близько до місця ремонту знаходиться тоненький дисплей. Виготовлення втулки під болт - це дуже філігранна робота сама по собі: підібрати потрібний діаметр, потрібну висоту, виставити нову втулку точно там, де вона й має бути, а не на півміліметра ближче чи далі... а тут ще й місця катма. Але ми змогли.
Ось робота нашого майстра. Апаратом можна спокійно користуватися, адже ми пропонуємо ремонт корпуса ноутбука тільки у тих випадках, коли впевнені у хорошому результаті.
Головне тут - пам'ятати, що відкривати й закривати кришку слід, тримаючись або за обидва кути, або по центру, щоб зусилля рівномірно розприділялося на петлі й не виривало кріплення. Режим експлуатації гаджету також не менш важливий. Детальніше про ремонт корпуса ноутбука Ви можете прочитати тут.


.jpg)



.jpg)



.jpg)
.jpg)



.jpg)
-min.jpg)






.jpg)


.jpg)




-min.jpg)
















.jpg)

.jpg)


.jpg)





























.jpg)







.jpg)














-min.jpg)


























































