ua.service.net@gmail.com    

Заміна екрану (матриці) ноутбука

  • Заміна екрану (матриці) ноутбука

Вартість: від 1000 до грн Гарантія: 12міс термін (днів): 1

Звертаємо увагу , що в одних моделях достатньо зняти рамку й замінити екран – в такому разі ноутбук буде готовий до видачі протягом години, за умови наявності необхідного екрану на нашому складі. В інших моделях – для заміни матриці ноутбук необхідно розібрати повністю. Логічно, що така робота виконується довше й у такому разі ноутбук буде готовий протягом дня (за умови наявності дисплею на складі).
Як дізнатися вартість заміни екрану?:
зателефонуйте нам    - знадобиться назва марки й моделі ноутбука. Зверніть увагу: менеджер повідомить орієнтовну вартість для кожної конкретної моделі (min-max), точну ж вартість можливо озвучити лише за парт-номером екрану (необхідно відкривати кришку матриці). Для цього пропонуємо завітати до майстерні  - залежно від конструкції ноутбука, на це може знадобитися від 15 хв до декількох годин. У більшості випадків парт-номер екрану можна дізнатися впродовж 30 хв.

 

Заміна екрану (матриці) ноутбука


Заміна екрану ноутбука

Заміна матриці ноутбука зазвичай може знадобитися, якщо:

  • ноутбук демонструє смуги і плями. Розмір артефактів може змінюватися
  • є биті пікселі
  • немає половини зображення
  • екран заливає білим

Важливо: робота по заміні екрану може бути безкоштовною у разі, якщо запчастина (нова чи вживана) придбана у нашій майстерні. Також можливе встановлення комплектуючих власника. Вартість залежатиме від складності робіт.
 

Професіоналізм. 

Заміна екрану ноутбука тільки на перший погляд видається нескладною. Конструкція ноутбука може бути дуже непростою, тому некваліфіковане втручання може призвести не тільки до втрати дрібних запчастин, а й до пошкодження інших частин ноутбука.

Якщо виникла необхідність замінити екран, радимо звернутися до спеціалістів. Будемо раді допомогти. Серед основних переваг майстерні "UA-Service":

  • швидкість. У деяких моделей достатньо зняти тільки рамку екрану і поставити нову запчастину. За таких умов ноутбук буде готовий впродовж години (за умови наявності екрану на складі)
  • вартість. Ми пропонуємо лояльну цінову політику та знижки.

Гарантія. Ми пропонуємо максимальну гарантію 12 місяців на новий екран, та від 3 до 6 місяців на вживаний.

Як замовити? 

Щоб замінити екран на ноутбуці, необхідно відвідати офіс нашої майстерні на Подолі, Київ.

Додаткову інформацію ви можете дізнатися по телефону, Viber, Skype, Telegram чи написати листа на нашу електронну скриньку.

.

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.