ua.service.net@gmail.com    

Заміна гнізда (роз’єму) живлення ноутбука

 • Заміна гнізда (роз’єму) живлення ноутбука

Вартість: від 650 до грн Гарантія: 6міс термін (днів): 1 -2

Гарантія - 6 місяців.
Строки виконання - протягом дня (за умови наявності гнізда на складі), в іншому разі - 1-2 дні.
Зверніть увагу! Іноді причиною проблем із заряджанням може бути блок живлення : пошкоджений штекер чи провід, або ж неробочий безпосередньо блок. Тому радимо приносити до майстерні разом з ноутбуком і зарядку, для її перевірки не знадобиться багато часу
Якщо необхідна ​заміна шнурка зі штекером на блоці живлення - 250 грн. Гарантія - 6 місяців. Строки виконання - 30 хв (за умови наявності необхідного шнурка), в іншому разі - 1-2 дні.  
 

Заміна гнізда (роз’єму) живлення ноутбука

 

Заміна гнізда живлення в ноутбуці

Заміна роз'єму живлення ноутбука -  проблема, з якою так чи інак стикається майже кожен власник такої техніки. Гніздо ноутбука - найбільш вразлива частина пристрою і може виходити з ладу за найменшого фізичного впливу.

Також заміна роз'єму для зарядки ноутбука  може знадобитися у разі падіння лептопу або якщо просто різко висмикнути дріт.

Звертайтесь до майстерні, якщо помітили такі симптоми:

 •  ноутбук не заряджається. Не варто одразу бити на сполох - спробуйте перевірити блок живлення та пересвідчитись у його правильному підключенні.
 • індикатор зарядки періодично гасне. Проблема виникає при зміні положення ноутбука або зарядки.
 • лептоп не бачить блок живлення.

Зверніть увагу: всі вищезазначені проблеми можуть бути пов'язані і з самим зарядним пристроєм. Власнику рекомендується спробувати інший блок. У разі виникнення аналогічних проблем, зверніться по допомогу до майстерні для діагностики несправності.


Запобіжні заходи
У разі виявлення проблем із зарядкою, не варто вирішувати проблему самотужки, намагаючись вгадати розташування зарядки, щоб "знайти контакт".

Чому? Деформується гніздо і штекер блоку, на материнській платі відбувається замикання ланцюгів живлення. У підсумку, доведеться не тільки міняти гніздо, а й ремонтувати блок та материнську плату. Можливо знадобиться їх заміна.

Ми пропонуємо розумні ціни на відновлення ноутбука. Пам'ятайте: ремонт гнізда значно дешевший за ремонт чи заміну материнської плати.

Як замовити послугу?

Для того, щоб зробити діагностику несправності та виправити проблеми із заряджанням ноутбука, достатньо завітати у наш київський офіс на Подолі. Радимо прихопити із собою блок живлення.

Після ремонту клієнт отримує гарантію на шість місяців. Також у майстерні можливо замовити наступні види ремонту:

 • ремонт роз'єму USB
 • усунення проблем із аудіо гніздом (роз'єм для навушників)
 • відновлення блоку живлення
 • ремонт роз'єму HDMI.
 • Порушення правил експлуатації (різке висмикування штекеру з гнізда, надто великий кут згинання дрота блоку живлення)
 • Падіння ноутбуку
 • Проблеми з корпусом ноутбука ( виникає деформація - за таких умов можуть пошкоджуватися не тільки роз’єми, а й материнська плата)
 • Використання неоригінального зарядного пристрою (блоку живлення) чи зарядного пристрою з пошкодженим штекером.

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефонами, вказаними на нашому сайті, а також у Viber, Skype чи Telegram, або написати на нашу електронну скриньку.
 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.