ua.service.net@gmail.com    
06 серпня 2018

Підводні камені в ремонті електронних книг

Підводні камені в ремонті електронних книг

На жаль, виробники електронних книг не завжди добре піклуються про своїх споживачів.broken heartsad Йдеться про можливість безпечної й простої заміни частин книги у разі потреби. 

У цій статті буде описаний саме той випадок, коли заміна екрану в електронній книзі перетворюється зі звичайної процедури на складну. Нижче на фото все виглядає, як зазвичай: спочатку потрібно відпаяти акумуляторну батарею, від'єднати шлейф екрану, викрутити болти, що кріплять материнську плату до корпуса, й можна приступати до заміни екрану.

Ремонт електронної книги

Але,як виявилось, зась! 

Вже не вперше ми стикаємося з випадками, коли акумуляторна батарея міцно приклеєна на двосторонній скотч по всій своїй площині до тоненького й крихкого екрану (фактично - це тоненьке скло). Така обставина унеможливлює відокремлення батареї від екрану без пошкодження останнього. 

Проблема кріплення батареї

Якщо необхідна заміна екрану електронної книги, як у нашому випадку, то тут втрачати нічого - екран вже пошкоджений, треба лишень дуже обережно демонтувати інші частини гаджету, щоб не пошкодити їх.
Якщо ж несправний тільки акумулятор, чи необхідна діагностика/ремонт плати рідера, то тут власнику гаджета можна по-людськи поспівчувати, оскільки майже у 100% випадків доведеться міняти й екран. Річ у тім, що матриця електронної книги НЕ РОЗРАХОВАНА НА ЗУСИЛЛЯ, яке необхідно прикласти, щоб відклеїти такий акумулятор. На фото добре видно, що у таких випадках відбувається з екраном.

Пошкоджений екран електронної книги

Не можна стверджувати, що це проблема виключно бюджетних книг, бо така халепа зустрічається й на недешевих преміальних рідерах. Ситуація є досить дивною, оскільки рішення вже давно знайдені. Парадокс у тому, що в одного й того самого бренду можуть бути рідери як нормальної конструкції (де елементи можна спокійно від'єднати й замінити), так і склеєні намертво (причому можуть бути склеєні не тільки батарея і екран, а ще й материнська плата ). cryingТакі собі "ручки BIC" серед електронних книг. 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.