ua.service.net@gmail.com    

Ремонт залитого ноутбука Asus N580v

Ремонт залитого ноутбука Asus N580v

 

Залили ноутбук. Як не нашкодити ще більше?


Це питання важливе, оскільки проблему можна дійсно поглибити своїми необережними діями. 
Розглянемо на прикладі ноутбука Asus N580v.
Один необережний рух - і чай вже на клавіатурі. Рідини було багато, тому вона потрапила не тільки під клавіатуру, а й затекла на материнську плату. Ноутбук вимкнувся.
Власник вирішив, що треба почати з висушування клавіатури. Сушили феном. Старанно, аж кнопки поплавились. На фото добре видно, що з ними сталося.

кнопки панелі управління

кнопки клавіатуриклавіатура, вигляд збоку
Кнопки клавіатури деформувалися, токопровідні доріжки під ними також пошкоджені. Клавіатуру треба міняти на нову.

А що ж можна було зробити?


Як би це не виглядало - нічого. Нічого не треба було робити з клавіатурою, окрім як залишити її у спокої і дати висохнути природним способом. Річ у тім, що іноді вони виживають після залиття. Відсоток звичайно невеликий, але такі випадки дійсно траплялися не один раз у нашій практиці. А за таких обставин, фен просто не залишив їй шансів на життя.

Заміна клавіатури - це ще один плюс до вартості ремонту. А оскільки ця деталь має свої особливості демонтажу й монтажу(заміна тільки через пайку, деталь припаяна до корпусу точково, на пластик, кількість цих місць припаювання варіюється від 40 до 120), то заміна клавіатури стане в немалу копієчку. Ми вже згадували у статті "Залив ноутбук, що робити?", в якому положенні можна розмістити гаджет, щоб рідина далі не просочувалась у корпус.
Отже, перше правило- не намагатись висушити ноутбук. Навіть і не дивіться у бік батареї чи фену.
Друге правило - по можливості відключіть акумулятор і блок, якщо він був підключений в момент залиття. Пристрій треба знеструмити.
Третє правило  - спробуйте змусити себе не вмикати ноутбук після залиття, щоб перевірити чи він досі працює (цікависть губить на цьому етапі багатьох:) ). Перед тим, як натискати кнопку увімкнення, подумайте: "чи потрапило щось усередину?". Це важливо. Якщо ні - можете вважати себе щасливчиком, замінити клавіатуру(за потреби) і працювати далі. У разі ж подачі струму на залиту материнську плату - без серйозних проблем не обійдеться. Результат такої цікавості може бути різним - від наскрізних дірок у платі, до масштабного короткого замикання з пошкодженням інших деталей (шлейфів, оперативної пам'яті, екрану й т ін). Воно Вам треба? 
Залили ноутбук? Зверніться у майстерню для діагностики.

Нічого не потрапило всередину? Чудово! Ви підстрахувалися і зі спокійною душею можете користуватися гаджетом.

Смачна кава таки потрапила на плату? Не втрачайте надії. Ми ремонтуємо залиті ноутбуки ось вже 12 років з гарантією на роботи! Бачили усяке - і зелену плісняву на елементах, і дірки в платі й мікросхемах, запах смаженого текстоліту(матеріал,з якого зроблена материнка). Статистика по відновленню таких апаратів у нас висока - 90% можна оживити. Головне - не лізти самому без відповідного обладнання і розуміння справи.

Скільки коштує діагностика в ua-service?

 

Діагностика безкоштовна
Час діагностики і ремонту. Зазвичай від 1 до 3 днів. Все залежить від складності і наявності запчастин.
Чи є
гарантія? Так! Ми даємо гарантію на роботи від 3 до 6 місяців.
До слова. Діагностика залитого Asus N580v виявила наступне:
- коротке замикання у секторі живлення (чергова напруга, замкнений центральний мультиконтролер живлення, шим-конролери живлення)
- пошкоджений ланцюг живлення оперативної пам'яті та короткозамкнені планки оперативної пам'яті DDR4 8Гб - 2 шт.
- найголовніше! - вижив інтегрований у плату процесор Intel Core i7 7700HQ. В іншому випадку - це б потягло за собою заміну материнської плати.
- клавіатура безапеляційно - під заміну.
Ноутбук вдалося відновити. Гарантія на клавіатуру - 3 місяці, роботи на платі - 6 місяців.
Залишились запитання - зателефонуйте чи напишіть нам, ми завжди на зв'язку! Консультація також безкоштовна.

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.