ua.service.net@gmail.com    
25 липня 2022

Ремонт петель та кришки екрану ноутбука Dell Vostro 15 3515

  • Ремонт петель та кришки екрану ноутбука Dell Vostro 15 3515
Ремонт петель та кришки екрану ноутбука Dell Vostro 15 3515

 

Проблеми з петлями на Dell Vostro 3515


У відгуках користувачів про цю модель ноутбука вже вирують пристрасті стосовно петель, які дуже швидко ламаються. Найкоротший термін, який доводилось бачити, місяць після покупки.
А найнеприємніше у цій ситуації те, що зламані петлі і пошкоджений корпус - не є гарантійними випадками для виробника. Тобто по гарантії вам не замінять кришку й петлі. Доведеться ремонтувати за свої. Але відремонтувати це таки можна, тому не поспішайте опускати руки. Після ремонту спокійно користуватиметесь ноутбуком далі й до цієї проблеми не повернетесь (якщо не забудете про одне просте правило). Детальніше про це та ремонт читайте далі у статті.

Ремонт петель та корпусу ноутбука Dell vostro 3515


Отже, до діла! В якому стані до нас потрапив цей ноутбук Dell? Розходиться кришка екрану, з корпусу екрану виламані обидві петлі, рамка матриці відійшла. Ось такий це мало вигляд.

dell vostro 3515 з виламаними петлямиправа сторона dell vostro 3515ліва сторона dell vostro 3515
Петлі кріпляться у кришку на 3 болти. І з лівого боку, і з правого - картина однакова - петлі вирвали з кришки усі кріпильні втулки разом з болтами. На фото вони позначені червоним.

червоні кола: виламані втулкивиламані втулки, частина2пошкоджені втулки на Dell

пошкодження лівої сторони ноутбукапошкоджена права сторона ноутбука
Що з цим робити? Відновлювати кріпильні втулки в корпусі, фактично - реставрація корпусу кришки матриці ноутбука. Робота кропітка і ювелірна, але ми працюємо з такими випадками вже далеко не перший рік, тому знаємо, що і як робити. 
Для початку необхідно від'єднати акумуляторну батарею, зняти корпус екрану та демонтувати сам екран, який, до речі, вклеєний у кришку.

Матриця тонесенька, тому виклеювати треба максимально обережно, бо її легко пошкодити(а коштує вона грубеньких грошей).
Коли все, що нам заважає демонтовано, можна приступати до відновлення кріплень під болти.

Перед нами постає 2 завдання:
1) виготовити нові втулки під болти й максимально посилити їх у корпусі, щоб в майбутньому власник вже не повертався до цієї проблеми.
2) ми завжди намагаємося робити такі ремонти так, щоб зовні взагалі було непомітно, що хтось втручався у корпус ноутбука. А коли ноутбук формату ультрабук, то доводиться добряче попрацювати. Та ми не боїмося, адже постійно маємо справу з ремонтом корпусу та відновленням петель й набили руку.
Ремонт завершено, ноутбук готовий! Зовні немає жодних слідів втручання всередину, функціональність повністю збережено. Ось фото з обох боків.

ноутбук Dell Vostro 15 3515 після ремонтуправа сторона Dell Vostro після відновлення корпусуліва сторона Dell Vostro після відновлення корпусу

 

 

Як уникнути ремонту петель і корпусу ноутбука в майбутньому?


По-перше, варто пам'ятати, що у даному випадку петлі - це слабке місце ноутбука. В ультрабуках елементарно бракує місця для виготовлення міцних і високих втулок, висота кріплень для болтів всього 3-4 мм, а навантаження на ці вузли йде велике. Тому можна сказати, що виробник пожертвував міцністю конструкції на догоду тонкому корпусу.

До того ж петлі також мають свій запас міцності, коли він вже вичерпаний - вони починають закусувати й туго ходити. Цей момент треба не проґавити й вчасно замінити петлі.
Але є ще один нюанс - ручки користувачів.:) Ми завжди звертаємо увагу власників на те, що правильне відкриття і закриття кришки ноутбука - це по центру, або, тримаючись за обидва кути кришки. Тоді навантаження на петлі розподіляється рівномірно. У випадку, якщо ви відкриваєте тільки за один кут, то все навантаження йде на протилежну сторону, яка й пошкоджується згодом. Тобто - відкриваєте, тримаючись за праву сторону - вириває кріплення на лівій, і навпаки.
Тож слідкуйте за цим і ви значно мінімізуєте ризики зламати петлю або корпус.
Скільки коштує ремонт такого штибу? Від 1200 грн. Тут важливо знати масштаб пошкоджень(петля ціла чи зламана, вирвані всі втулки чи ні) та конструктивні особливості ноутбука(матриця вклеєна чи ні, є сенсор чи ні і т.д).
Скільки часу займає такий ремонт? Зазвичай 1 день.
Зламалась петля на ноутбуці і не можете нормально відкривати ноутбук? Заходьте до нас у сервіс. Відремонтуємо!
Є запитання по ремонту? Телефонуйте або напишіть нам:
067-500-42-81 (Viber, Telegram)
099-160-86-40
096-057-22-46 (Viber, Telegram)
ua.service.net@gmail.com

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.