ua.service.net@gmail.com    

Asus ZenBook 3 UX390u не заряджається

Asus ZenBook 3 UX390u не заряджається

 

Діагностика проблем із зарядкою ноутбука Asus UX390u


Asus UX390 - це тонесенький металевий ноутбук на базі процесора core i7 7 покоління. Особливістю цього апарату є те, що в ньому наявні лише два роз'єми: один для навушників, інший - USB Type-C, через який підключається зарядка або хаб з додатковими роз'ємами.
Як ви вже зрозуміли, скарга була на неможливість зарядити батарейку.
 Причин може бути декілька:
 - Несправний блок живлення для ноутбука або штекер на ньому.
 - Знос акумулятора
 - Проблеми на материнській платі: неробочий шим-контролер заряду
 - Гніздо зарядки.
 У нашому випадку діагностика виявила, що причина була саме в USB Type-C. На ньому розійшовся шов і "язичок" гнізда почав відпадати. На фото нижче - пошкоджений роз'єм на платі UX390u.

Низ.

вигляд знизу

Верх.

вигляд зверху на роз'єм Asus ux

А тут вже нове гніздо.

роз'єм Asus UX390U


 Слід зазначити, що попадаються модифікації цих роз'ємів без жодних швів, так би мовити, монолітні. От їх пошкодити вже значно важче, ніж вищеописану конструкцію. 
 Тож, що робити? Міняти роз'єм на новий. 
  Скільки коштує заміна роз'єму живлення на Asus UX390U? 1500 грн. Зверніть, будь ласка, увагу - це ціна станом на січень-лютий 2023 року, ціни можуть змінюватись, тому ми уточнюємо все на момент звернення у сервіс та після проведення діагностики.

 Скільки коштує діагностика ноутбука? Безкоштовна.

 Гарантія. 3 місяці
 Час ремонту. За умови наявності деталі на складі, час ремонту - 1 або 2 дні. Або ж час виконання може збільшуватися на строк поставки деталі, чи за умови виявлення супутніх несправностей. Для прикладу, під гніздом на материнській платі можуть пошкоджуватися токопровідні доріжки, відновлення яких вимагає додатково часу.
Якщо Ваш ноутбук зовсім перестав вмикатися, можливо знадобиться діагностика материнської плати. Надаємо повний спектр ремонтних робіт по цій моделі.
Є запитання? Телефонуйте, пишіть чи заходьте на безкоштовну консультацію до нас в офіс, що з адресою Київ, вул. Хорива 23, м. Контрактова площа. Контакти.

067-500-42-81 Viber, Telegram

099-160-86-40 Viber, Telegram

096-057-22-46

ua.service.net@gmail.com

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.