ua.service.net@gmail.com    

Розходиться кришка екрану та ремонт петель на MSI Modern 14 A10M MS-14b3

  • Розходиться кришка екрану та ремонт петель на MSI Modern 14 A10M MS-14b3
Розходиться кришка екрану та ремонт петель на MSI Modern 14 A10M MS-14b3

 

Проблеми з петлями та корпусом ноутбука MSI


У цій статті будемо говорити про компактний і прудкий ноутбук MSI Modern 14, модель A10M MS-14B3. Чому вибір впав саме на нього? Тому що проблеми корпусу на цьому ноутбуці носять вже масовий характер. Ремонтуємо їх дійсно часто.  
Дана модифікація MS-14B3 потрапила до нас з проблемою кришки екрану і корпусу материнської плати. По корпусу було помітно, що ноутбук раніше вже намагались ремонтувати: сліди клею на кришці, сліди від шліфувальної машини на металевій частині. В місцях, де є сліди ремонту, ноутбук зламався знову. Далі на фото все покажемо.
Почнемо з лівої сторони: розходиться корпус материнської плати, отвір під гніздо зарядки поповз доверху; на кришці екрану також сліди клею і вона розходиться при закритті і відкритті. Є деформація піддону. Фото

деформація корпусу MSI, розходиться корпус

вигляд ззаду msiкришка екрану розклеїлась
Права сторона. Ситуація аналогічна: розходиться корпус материнської плати, розклеїлась кришка екрану. Сліди клею. Фото.

пошкоджена права сторона

Для того, щоб повніше оцінити масштаб пошкоджень, ноутбук треба розібрати. Заодно й подивимось чим клеїли і скільки доведеться перероблювати.

 

Ремонт корпуса ноутбука MSI Modern MS-14B3


Отже, будь-який ремонт починається з діагностики несправностей. Діагностика в ua-service безкоштовна. Які її результати?
Для початку ми зняли нижню кришку і від'єднали АКБ. У топ кейсі(область, де знаходиться клавіатура) всі кріпильні втулки цілі.

ноутбук msi a10m без задньої кришки

Проблема у нижньому корпусі. Річ у тім, що він двошаровий. На металеву основу з заводу наклеєна пластикова накладка з кріпленнями під болти, що й тримають корпус купи. Ця пластикова панель частково розкришилася, від неї відламався шматок; з правого боку вона трохи відійшла від металу якраз у місці кріплення болта. Саме тому корпус материнської плати розходився. Коротеньке відео.

Наступний крок - оцінити пошкодження кришки екрану. Для цього нам також знадобиться її розібрати. Почнемо з рамки. Все, як завжди: приклеєна до корпусу і страшенно тонка. На відео видно краще.


На кришці екрану вже видно сліди від клею на петлі, але щоб до них дістатися, треба зняти декоративну заглушку на петлі.

ліва петля в клею,часткове прикриття

зелена область- пластикова панель

Якась добра душа "посадила" цю планочку на епоксидний клей, сподіваючись, що воно триматиме всю конструкцію кришки. Не спрацювало. Не без труднощів, але таки демонтували і її. На фото вона окремо від кришки. 

демонтована пластикова заглушка на петлі
Тепер ми отримали доступ до механізму петель, роздивимось ближче. Кріплення лівої петлі залите епоксидною смолою по верху, частково затекло і на шлейф екрану (на фото ми вже його віддлубали трохи від клею).

петля повністю залита епоксидкою

Контструкція виявилась неміцною, бо з кришки врешті-решт вирвався весь масив з втулками. Ось фото.

вирвані кріпильні втулки
Права петля. Картина приблизно така ж сама: залита епоксидною смолою. Теж не допомогло, бо і з цього боку кришка екрану почала розходитись.

Слід зазначити, що петлі на даний момент дуже туго ходять, вони майже заклинені. Попередній сервіс з цим нічого не зробив, а мав би.

В чім річ? Якщо залишити петлі як є, то вони неминуче вирвуть всі кріплення після ремонту знову (якими б міцними сумішами ми не користувались). Звідси:
Завдання №1 - замінити петлі або спробувати відремонтувати їх. З часу нашої останньої статті про цей апарат (січень 22 року, почитати можна тут), петель на нашому ринку так і не з'явилося. Брати вживані  - нерозумно, оскільки вони матимуть таку ж проблему або зовсім скоро стануть такими. Комплект нових потрібно замовляти закордоном, очікувати 3-4 тижні, ціна - кусюча,  37-40 доларів(ціна на вересень 2022 р). Тому ми здебільшого пропонуємо ремонт петель ноутбука MSI MS-14B3. Результат ремонту ви можете побачити на відео у кінці статті.
Завдання №2 - видалити епоксидну смолу та зробити реставрацію кріпильних втулок у корпусі. Добрячий шмат роботи буде з епоксидкою, це звісно вплине на остаточну вартість, оскільки переробляти чиюсь некваліфіковану роботу завжди дорожче
Ми підбираємо технологію ремонту залежно від кожного окремого випадку. Іншими словами - у нас є багаторічний досвід ремонту корпусів(працюємо з 2008 року) і тому знаємо як ремонтувати, чим клеїти, як зробити це якісно(без повторних звернень) і швидко(ремонт від 2 годин до 2 днів).
На цей MSI MS-14B3 знадобилось загалом 2 дні.
 Функціональність повністю збережена, жодних обмежень при експлуатації! Збережено механізм відкриття на 180 градусів.Наша робота по ремонту корпусу показана нижче на відео. Даємо гарантію на роботи!


 MSI Modern 14 має багато модифікацій всередині моделі. Ми працюємо з усіма. Тому, якщо у Вас проблеми з Modern 14 іншої модифікації, звертайтесь! Відремонтуємо! Проконсультуємо! Телефони для зв'язку з нами:

 

067-500-42-81 (Viber, Telegram)
099-160-86-40
096-057-22-46 (Viber, Telegram)

ua.service.net@gmail.com

 

 

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.