ua.service.net@gmail.com    
21 травня 2019

Невдала самостійна заміна SSD на моноблоці

 

Заміна SSD диску в моноблоці Lenovo: нюанси.

 

Ця стаття - коротенька розповідь про те, що варто враховувати, якщо Ви вирішили зробити апргейд моноблока. Далі буде описаний лише один з нюансів з модернізації, так би мовити, приклад з майстерні.

 До нашої майстерні потрапив моноблок Lenovo Ideacentre 520-24arr. Заявлені несправності: розбитий екран; також, на прохання власника, треба було встановити SSD накопичувач замість HDD.

Тепер до суті. Екран моноблока Lenovo розбився не від падіння чи удару, екран розбився саме під час спроби самотужки замінити звичайний жорсткий SSD-шкою. Чому ця, здавалося б, нескладна процедура закінчилася пошкодженням екрану? (на фото: тріщина на екрані моноблока, ми підсвітили її лампою, щоб було краще видно.)

пошкоджений екран моноблока

розбитий екран моноблока

Річ у тім, що доступ до нутрощів моноблоків має 2 варіанти - через задню кришку або через екран.
Якщо перший варіант ще можливо реалізувати самому (хоча й там іноді треба мати спеціальні "ключі", щоб правильно зняти задню кришку, а не видерти її з м'ясом, зачепивши ще якісь деталі), то другий потребує знань конструкції та, як то кажуть, набитої руки.
Lenovo Ideacentre 520-24arr має 2-й варіант доступу до материнської плати, тобто - для того, щоб встановити SSD диск, спочатку необхідно демонтувати екран. (на фото №1 - екранний модуль моноблока, фото №2 - екран)

екранний модуль моноблока

екран на моноблок Lenovo 520

Це кропітка робота, вимагає обрежності і досвіду. Маленька помилка - й Ви вже пошкодили сам дисплей, його кріплення чи навіть шлейф. В цьому конкретному випадку - по екрану пішла тріщина.
Чи можлива заміна екрану?
Так! (на фото- моноблок після заміни екрану в нашій майстерні)

моноблок після ремонту

моноблок після заміни екрану

Скільки коштує така заміна?

Недешево, адже левову частку ремонту "з'їдає" вартість самого екрану. Цінник на матриці починається від 3000 грн (все залежить від специфікацій екрану та іноді - від вартості доставки). Тут екран, станом на березень 2019 року, коштував 4900 грн. Робота майстра (заміна екрану, заміна SSD) обійшлася в 700 грн.

Скільки коштує заміна SSD диску на моноблоці Lenovo?

800 грн - якщо необхідний демонтаж екрану (актуальну ціну уточнюйте, без урахування вартості накопичувача).

500 грн - якщо потрібно відкривати задню кришку (актуальну ціну уточнюйте, без урахування вартості накопичувача).

Що можна сказати наостанок? Хочете замінити жорсткий диск на SSD в моноблоці? Потрібна консультація з підбору накопичувача й додаткових можливостей апгрейду? Завітайте до нашої майстерні на Подолі або зателефонуйте нам! Допоможемо й підкажемо:)

067-500-42-81

096-057-22-46

099-160-86-40

ua.service.net@gmail.com

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.