ua.service.net@gmail.com    

Відновлення ноутбука після залиття

  • Відновлення ноутбука після залиття

Вартість: від 1100 до грн Гарантія: 6міс

«Залив ноутбук пивом, кавою, водою, чаєм, молоком». Нині послуга «ремонт ноутбука після залиття» - дуже затребувана. Наша майстерня спеціалізується на такому ремонті вже багато років. Мінімальна вартість відновлення ноутбука складає 800 грн. Масштаби ремонту і його вартість оголошуються після проведення повної діагностики. Гарантія –  6 місяців.

Відновлення ноутбука після залиття

 

Відновлення ноутбука після залиття

Ремонт залитого ноутбука - популярна і затребувана послуга в майстерні "Ua-Сервіс". Ми пропонуємо діагностику несправності і оперативне відновлення ноутбука після залиття.
 

Вартість

На вартість ремонту впливає декілька факторів:

  • Масштаб несправності.  Для його виявлення використовується передове діагностичне обладнання.
  • Ступінь окислення контактів і комплектуючих. Рекомендуємо звертатися по допомогу до спеціалістів одразу після того, як трапилась така прикрість. Це допоможе вчасно зупинити хімічні реакції у комп'ютері і уникнути ще більшого ушкодження комплектуючих.
  • Попереднє втручання. У випадках, коли користувач намагався самотужки  відремонтувати ноутбук і некоректно зібрав лептоп, втратив чи пошкодив частину деталей, вартість ремонту збільшиться.

Про ціну ремонту сповіщає консультант тільки після проведення первинної діагностики. За таких умов ми гарантуємо конкурентоспроможні ціни на ремонтні послуги.

 

Етапи роботи

Спеціалісти компанії "Ua-Сервіс" ремонтують ноутбук у декілька етапів.

Насамперед проводиться первинна діагностика материнської плати. Це основна й найдорожча частина ноутбука. Після визначення масштабу несправності на платі, приступаємо до перевірки інших частин залитого пристрою:

  • Клавіатура. У разі залиття саме ця частина комп'ютера страджає в першу чергу. Якщо тут виявлена несправність, майстер замінить клавіатуру на нову.
  • Шлейф. Вода, яка потрапила на роз'єм шлейфа, призводить до замикання екрану чи материнської плати, або того й іншого разом. Майстер перевіряє цю частину й ми повідомляємо власнику про виявлені несправності.
  • Екран.
  • Жорсткий диск.
  • Інші комплектуючі. Ми ремонтуємо: додаткові плати, тачпад, роз'єми. гнізда USB, динаміки та ін.

На кожному етапі діагностики може бути виявлена нова несправність. Ми одразу повідомляємо про це клієнту та зазначаємо вартість ремонту.

Після закінчення ремонту й проведення тестів, ноутбук переміщується на видачу. Ми надаємо гарантію на строк від 6 до 12 місяців на всі виконані роботи та запчастини.

Для замовлення ремонту ноутбука після залиття достатньо звернутися до нашого київського офісу на Подолі. Додаткову інформацію можна отримати за вказаними на сайті номерами телефонів, Skype,Viber чи написати листа на електронну скриньку.

 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.