ua.service.net@gmail.com    

Діагностика ноутбука

Вартість: від 0 до грн термін (днів): 1 -3

Діагностика безкоштовна!

Строк - від 1 до 3 днів.

Діагностика ноутбука

Діагностика ноутбука

Діагностика ноутбука встановлює причину несправності. Якщо користувач помітив, що комп'ютер відмовляється вмикатися, вимикається під час роботи, чути незвичний шум вентилятора чи інші подібні проблеми, то необхідно звернутися в "Ua-Сервіс".

Ми працюємо із сучасним діагностичним обладнанням. Завдяки йому виявлення поломок ноутбука займає зовсім небагато часу.

Рекомендується проводити планово-профілактичні роботи щороку. Ми почистимо ноутбук - це підвищить ефективність системи охолодження і збільшить срок експлуатації пристрою.

Також до нас варто завітати, якщо користувач вже зіштовхнувся з перегрівом ноутбука. Майстер продіагностує й визначить причину.
 

Скільки знадобиться часу?

Час, який знадобиться для виявлення поломок, залежить від характеру пошкодження. Для заміни зламаної деталі спеціалістам знадобиться від 1 години до декількох днів. У разі серйозних механічних впливів, майстру знадобиться більше часу для визначення характеру несправності.

Важливо: клієнт може отримати детальну інформацію про стан свого пристрою,скориставшись послугою термінової діагностики.

Здати ноутбук можна у нашому офісі на Подолі з 10:00 до 18:00, з понеділка по п'ятницю.

Для отримання детальної інформації зателефонуйте на вказані на сайті номери, у Skype,Viber чи Telegram або напишіть листа на нашу електронну скриньку.
 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.