ua.service.net@gmail.com    

Не працює екран на Samsung Galaxy Watch R500

Не працює екран на Samsung Galaxy Watch R500

Несправності та діагностика смарт-годинника Samsung SM-R500

Нам на ремонт принесли смарт-годинник Samsung. Модель Galaxy Watch Active R500.

 смарт-годинник samsung R500

Проблема: є вібрація, немає зображення.

Годинник зі слідами відкриття. Як виявилось, людина звернулась, щоб перевірити діагноз попереднього сервісного центру (це, до речі, нормальна практика, нічого кримінального тут немає). В іншому СЦ запропонували замінити дисплей за 4000,00 грн.

Результати нашої діагностики:

- першопричиною вищеописаних скарг (немає зображення на екрані) стали проблеми з платою управління годиннника. А саме: вигоріли елементи ланцюга живлення матриці.

- на шлейфі для підключення екрану до плати є пошкодження. Під мікроскопом виявили на ньому надрив, тобто пошкоджені токопровідні доріжки. Це наслідок некваліфікованого втручання. Треба завжди бути обережними, мати спеціальні викрутки і не соромитись дивитись мануали, якщо така штука потрапляє до вас вперше.

 

Які є варіанти ремонту?

 

Варіант №1)

Ремонт плати управління годинника Samsung - 600 грн (ціна в нашій майстерні станом на осінь 2021р.)

 Заміна пошкодженого дисплею(бо шлейф є невід'ємною частиною екранного модуля): оригінальна деталь коштує 2800 грн + робота 700 грн.(ціна актуальна на осінь 2021р)

Не дуже дешево виходить, авжеж? Причому інший СЦ взагалі не помітив проблем з платою, а одразу запропонував заміну дисплею, що з огляду на відсутність живлення, не змінило б ситуацію взагалі.

Ми завжди намагаємося пропонувати декілька варіантів ремонту, якщо це дозволяють технічні особливості пристрою і наявність деталей. Бо для майстерні було б простіше і швидше замінити несправну запчастину на нову й завершити на цьому ремонт. Але не для власника годинника, для якого прайс ремонту сягнув відмітки 4000+ грн. Варто зазначити, що іноді дійсно з усіх варіантів тільки такі й лишаються. Та не у цьому випадку. Цей годинник можна врятувати і відремонтувати. Такий ремонт - це кропітка робота майстра під мікроскопом.

Отже варіант №2:

- відновлення ланцюга живлення екрану на платі - 600 грн

- відновлення токопровідних доріжок на шлейфі дисплейного модуля 900 грн

Починати завжди варто з материнської плати, що ми й зробили. Пристрій нарешті увімкнувся і дав картинку, див. фото.

дефект зображення на годиннику

Це наслідок пошкодженого шлейфу матриці. Другий етап ремонту полягав у відновленні шлейфу. Ось кінцевий результат. Фото: увімкнення та головний екран.

ремонт годинника Samsung

 Годинник відремонтовано, дисплейний модуль врятовано.:) Загальна вартість ремонту склала 1500 грн (проти можливих 4100 грн).

Наша майстерня пропонує ремонт смарт-годинників Samsung:

- діагностика годинника

- заміна дисплея (матриці)

- ремонт материнської плати

- заміна акумулятора

Потрібен ремонт смарт-годинника? Зателефонуйте або напишіть нам. Всі контакти тут.

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.