ua.service.net@gmail.com    

Заміна матриці та ремонт корпуса на MSI Prestige 14

Заміна матриці та ремонт корпуса на MSI Prestige 14

 

 

Проблеми із зображенням та корпусом на ноутбуці MSI

 

Щось у нас останнім часом якась навала ноутбуків MSI у сервісі. Цього разу правда серія не Modern, а Prestige 14 діагоналі. Гарний тонкий і потужний ноутбук. Потрапив до нас зі скаргою: блимає екран. Зі слів власника, спочатку це було нечасте разове мерехтіння, яке згодом перетворилося на це (далі відео):

Діагностика виявила проблему з дисплеєм. Причина: на ноутбук випадково сіли.
Заміна екрану в цьому ноутбуці - процедура кропітка. Це вже, можна сказати, класика жанру: рамка дуже тонка й приклеєна, знімати треба акуратно, щоб не деформувати її. Найменша деформація деталей на такому ультрабуці буде дуже помітна, ноутбук до того ж ще й білого кольору.


Матриця вклеєна у корпус.

кришка матриці з екраном MSI

Ось так все виглядає після демонтажу - кришка екрану окремо, матриця - окремо.

окремо кришка, окремо-екран

Тут встановлений безрамковий екран з розподільчою здатністю 3840*2160. 
Процедура заміни вже швидша, ніж процес "розпаковування" корпусу екрану. Вклеюємо новий екран(а по іншому він там і не триматиметься), повертаємо на місце рамку і збираємо весь корпус докупи. 
Оскільки для роботи з дисплеєм нам знадобилося від'єднати корпус материнської плати, то ми мали можливість оглянути і його заодно.

корпус материнської плати MSI Prestige 14

З системою охолодження все ок, чистка не знадобиться, а от кріпильні втулки під петлі виявились трохи не в кондиції.:) Тут знадобиться ремонт корпусу, а точніше - відновлення кріпильних втулок.
Ліва сторона топ кейсу(верхній корпус з клавіатурою) - одна втулка виламана з м'ясом. Ось фото.

вирвана кріпильна втулка
Права сторона - тут добре видно процес їх руйнування. Іншими словами, все з цього починається. Дві з 4х втулок вже мають тріщини і на одній майже відколовся шмат пластику.

тріщини на двох кріпильних втулках

тріщини на втулках зблизька

Що станеться потім з ними - дивіться фото лівої сторони вище. Поки що корпус тримається купи, бо виламані не всі 8 штук. Та якщо це не відремонтувати, то наступний етап - петля вириває з кришки всі кріплення(може навіть сама вилізти назовні), корпус материнської плати розходиться, закривати й відкривати ноутбук - вже проблема. Така ситуація сталася на схожій за конструкцією моделі MSI Modern 14. Ось фото.

вирвана петля на MSI Modern 14

вивана петля вигляд ззаду

Кому цікаво, стаття про ремонт цього апарату - тут
Саме тому ми запропонували власнику ще й ремонт корпуса ноутбука MSI Prestige 14
Фото готового ноутбука. Жодних слідів ремонту зовні. 

ноутбук MSI Prestige 14 після ремонту

вигляд збоку MSI Prestige 14

рамка екрану, лівий кут

Червоний "язичок" на екрані - то транспортувальна плівка, яку ми не знімаємо до видачі ноутбука власнику, щоб раптом не подряпати матрицю й не накопичувати на ній пилюку:).

захисна плівка на матриці
Підсумки.
Скільки коштує діагностика ноутбука в ua-service? Діагностика безкоштовна. Деталі тут.
Скільки коштує заміна екрану на ноутбуці MSI Prestige 14? Залежить від типу матриці, яка встановлена, модифікацій там багато(у нас в ремонті, наприклад, MS-14c1). Загалом, варто орієнтуватися, що заміна екрану буде коштувати від! 4000 тис грн.
Скільки часу знадобиться на ремонт? 1 або 2 дні(якщо матрицю знадобиться замовляти).
Скільки коштує ремонт корпуса ноутбука MSI Prestige 14? Тут також все залежить від масштабів внутрішніх і зовнішніх пошкоджень. Від! 1000 грн.
Схема роботи: діагностика ноутбука - узгодження вартості ремонту з власником - видача техніки та оплата за послуги ремонту.

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.