ua.service.net@gmail.com    
14 лютого 2023

Ремонт кришки екрану ноутбука Acer Aspire 5 A515-45

Ремонт кришки екрану ноутбука Acer Aspire 5 A515-45

 

Проблеми з кришкою екрану на Acer Aspire 5


Цей ноутбук нам принесли у розкритому вигляді, бо закрити його вже просто не вдалося, через пошкодження кришки. Власник вирішив не намагатися опустити кришку силоміць, щоб не пошкодити тонкий екран. Розумне рішення. Отже, глянемо, що там всередині. 
Весь масив з кріпленнями під петлю та сама петля (ліва) відійшли від корпусу екрану. Ось фото і відео для наочності.

петля acer aspire a515-45


Чому це сталося? У конкретному випадку причин, як мінімум, 2:
1) механізм  петель, що вже починає підклинювати, тобто петлі мають дуже тугий хід. Через це вони створюють великий тиск на кріплення у кришці матриці при відкритті і закритті ноутбука.
2) конструкція кріплень для петель у корпусі. Вони самі по собі неміцні (як для конструкції, яка виконує функцію силового вузла). Їх висота всього 3 мм, вони знаходяться на шматку пластику, що з заводу просто приклеєний до металевої поверхні корпусу. На фото цей клей добре видно. Тому друга причина виходу з ладу Acer Aspire 5 - причина конструктивна.

клей на кришці екрану acer Aspire 5
Що робити? Ставити нову кришку матриці? Можна. Але! Проблема ж збережеться і з часом повернеться. Тому ми частіше рекомендуємо людям ремонт корпуса і петель, ніж їх заміну. Особливо, якщо зовні немає інших недоліків у вигляді деформації чи тріщин. Якщо зовні все без нюансів, то після ремонту взагалі нічого не буде помітно.
Чому ремонт корпуса ноутбука Acer Aspire 5 A151-45G вигідніше:
- Це дешевше за заміну нових деталей. Для прикладу наведемо калькуляцію ремонту, актуальну на лютий 2023 року. Нова кришка екрану та комплект петель обійдуться 2500 грн. Робота по установці - 1500 грн (там знадобиться виклеювати дисплей, розбирати корпус материнської плати для заміни петель та ін). Ремонт кришки та петель, залежно від масштабів пошкоджень, стане в 1500-2000 грн. Різниця відчутна. Даємо гарантію на свої роботи.
- Конструкція буде вже посилена після ремонту. За нормальних умов експлуатації ви більше не повертатиметесь до цієї проблеми.
- Зазвичай такі ремонти ми робимо впродовж декількох годин(залежить від завантаженості в сервісі та за умови, що не знадобиться лагодити щось ще у цьому пристрої).
Результат нашої роботи на відео.


Якщо у вас є запитання по ремонту ноутбука Acer Aspire 5, зателефонуйте, напишіть нам або ж приходьте на безкоштовну консультацію до нас у сервіс на Хорива 23, м. Контрактова площа. Якщо ви бажаєте дізнатися попередню вартість робіт саме для вашого випадку, напишіть нам на месенджери та вишліть фото несправності. Контакти.
067-500-42-81 (Viber, Telegram)
099-160-86-40
096-057-22-46 (Viber, Telegram)
ua.service.net@gmail.com

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.