ua.service.net@gmail.com    
17 лютого 2020

Ремонт ноутбука Acer ES1-572

Ремонт ноутбука Acer ES1-572

 

Проблеми з корпусом та екраном ноутбука Acer


На діагностику до нашої майстерні потрапив ноутбук Acer ES1-572.
Це той випадок, коли більшість проблем можна побачити зразу.

пошкоджений екран на Acer ES1-572

виламана петля

Що ми маємо?
- Розбитий екран
- Виламана права петля
- Розходиться кришка матриці

кришка екрану
- з кришки екрану виламані кріпильні втулки, їх залишки якраз добре видно на петлі.

петля і втулки
- порушена геометрія, кришка розташована під неправильним кутом. Саме через такий характер ушкоджень, матриця тріснула.
Підступність поломок такого штибу полягає у тому, що обов'язково є ще й внутрішні пошкодження, які можна побачити лише після того, як пристрій буде розібрано.
- ліва петля, яка зовні взагалі не викликає нарікань, вирвала кріпильну втулку з нижнього корпусу (там ,де материнська плата). Аналогічна картина і з втулкою на правій петлі.

ліва і права сторона нижнього корпусу

У загальному підсумку на корпусі немає 8 кріплень під гвинти для петель: по 3 штуки по обидва боки на кришці дисплею і по 1 штуці по обидва боки на нижньому корпусі.
- звернули увагу на "хутро" всередині?

пил всередині ноутбука

Це весь той пил і бруд, який накопичує система охолодження ноутбука, іноді все це добро розноситься вентиляторм по платі. До речі, про вентилятор -  на його лопастях також вдосталь пилу, аж через край. Отже, необхідна профілактика системи охолодження із заміною термопасти, чисткою кулера і радіатора та видаленням бруду, що розпорошився по материнській платі й іншим деталям.
Варто зазначити, що екран можна було зберегти, якби за перших ознак несправності звернулися до майстерні.
Чуєте хрускіт при відкритті чи закритті кришки, розходиться корпус (екрану чи материнської плати), петлі наче "закусують" , або ж навпаки - кришка не тримає? Все це симптоми внутрішніх пошкоджень корпусу чи петель (а іноді того й іншого одночасно).
Цей Acer - наочний приклад того, на що перетвориться Ваш апарат у разі ігнорування перших дзвіночків поломки. А буває й значно гірше. Наприклад, через петлю проходить шлейф екрану, який за таких обставин легко може пошкодитись й потім стати причиною короткого замикання на материнській платі. Страшних історій у нас ще багато. Основна думка цього допису: чим більше затягуєте з ремонтом корпусу, тим більше деталей пошкоджується в процесі експлуатації.

Підсумуємо.


Для відновлення ноутбука необхідно:
- виготовити нові кріпильні втулки (або ж можна замінити пошкоджену крищку і "корито", але ми зазавчиай пропонуємо ремонт - це дешевше)
- почистити ноутбук
- встановити новий екран.
Все, можна видавати.
Завітайте до нашої майстерні на безкоштовну діагностику!

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.