ua.service.net@gmail.com    

Ремонт електронних книг

Вартість: від 350 до грн Гарантія: 6міс термін (днів): 1

  • Безкоштовна діагностика
  • Гарантія від 6 до 12 місяців
  • Швидкий ремонт (від 1 години до 1-2 днів)
  • Тільки оригінальні комплектуючі

067-500-42-81.
096-057-22-46
099-160-86-40

Ремонт електронних книг

Ремонт електронних книг в майстерні Ua-service

Ремонт електронних книг -  одна з послуг, яку пропонує компанія "UA-Сервіс". Ми працюємо з усіма популярними виробниками, серед яких PocketBook, Sony, Amazon Kindle, Ergo, Prestigio, Wexler, Texet, Evromedia, Impression, ViewSonic, AirBook, Qumo, Kobo та інші бренди.

Можливі несправності

Серед основних несправностей можна виділити:

  • Проблеми із ввімкненням. Несправність потребує додаткової діагностики. Вона може стосуватися акумулятора, кнопки ввімкнення, мікросхеми-завантажувача та інших компонентів.
  • Зависання. Іноді, усунення несправностей електронної книги полягає у простому перезавантаженні пристрою. Якщо це не допомогло, рекомендуємо звернутися в "UA-Сервіс". Причиною зависання може бути як помилка у програмному забезпеченні, так і проблеми з апаратними засобами.
  • Проблеми з екраном. Здебільшого екран виходить з ладу після удару чи будь-яких інших фізичних впливів.

Важливо: після удару на екрані може не бути тріщин, але з'являться білі смуги. Якщо це сталося, рекомендуємо звернутися до нашої майстерні "UA-Сервіс".

Наші послуги

Компанія "UA-Сервіс" пропонує ремонт електронних книг на умовах безкоштовної діагностики. Результат оголошується власнику не пізніше двох днів з часу звернення до майстерні. 

Ми пропонуємо швидкий ремонт. Конкретний строк залежить від виду несправності. Орієнтовну тривалість ремонту повідомить консультант після проведення первинної діагностики.

Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи строком від шести місяців до одного року.

Для того, щоб замовити ремонт, достатньо принести пристрій до нашого київського офісу на Подолі чи скористатися послугами компанії-перевізника "Нова Пошта"

Для отримання додаткової інформації зателефонуйте нам на номери, вказані на сайті, або напишіть у Skype,Viber чи на електронну скриньку.

Заміна екрану
від 700 грн
Гарантія 6 місяців. Вартість заміни залежить від марки й моделі рідера. Оскільки існує величезна кількість "читалок", то для уточнення вартості заміни екрану пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами:
067-500-42-81
096-057-22-46
099-160-86-40
Заміна роз'ємів
від 350 грн
Гарантія 6 місяців. Зверніть увагу: у випадку пошкодження токопровідних доріжок на платі, вартість ремонту може бути змінена. Деталі уточнює менеджер після діагностики.
Ремонт кнопок
від 300 грн
Вартість ремонту залежить від масштабу несправності. Деталі повідомить менеджер після діагностики.
Заміна АКБ
від 400 грн
Вартість визначається для кожної моделі окремо. Зателефонуйте нам:
067-500-42-81
096-057-22-46
099-160-86-40
Прошивка
від 300 грн
Зверніть увагу: при маніпуляціях з програмним забезпеченням можлива втрата усіх даних. Якщо на гаджеті є важлива інформація, скопіюйте її перед візитом до майстерні або повідомте про таку необхідність менеджеру при оформленні книги в ремонт.
Заміна корпуса
від 200 грн
Вартість визначається для кожного рідера окремо. Можливе встановлення нових і вживаних деталей за бажанням власника.
©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.