ua.service.net@gmail.com    

Ремонт корпуса ноутбука Asus ZenBook Pro 15 UX580G

Ремонт корпуса ноутбука Asus ZenBook Pro 15 UX580G

 

Розходиться нижня частина корпусу Asus UX580G


 Невеликий відступ. Сьогодні пишемо цю статтю і ремонтуємо ноутбуки, а над Києвом і всією країною в цей час літають російські ракети. Величезна вдячність нашим ЗСУ за захист і можливість жити й робити свою роботу далі! Дякуємо вам! І не забуваємо конвертувати свою вдячність у допомогу фронту. 
 Asus ZenBook Pro 15 UX580G потрапив до нас з проблемами корпусу материнської плати. Власник вже намагався ремонтувати корпус суперклеєм, але нічого з цього не вийшло. Суперклей в таких справах не працює. Отже. Нижня частина ноутбука з лівого боку почала доволі сильно розходитись, трохи проглядаються нутрощі. Права частина теж має ознаки внутрішніх негараздів. Але тут поки стадія деформації легка. Ось фото.
 Ліва сторона, для кращого огляду ноутбук поклали екраном донизу.

пошкоджена ліва сторона Asus UX580G
 Права сторона виглядає не так страшно. Лише злегка відходить нижній корпус.

права сторона Asus UX580G
 Будемо відкривати й дивитися, що всередині. Тільки так можна буде оцінити весь масштаб робіт, подивитися чи живі петлі та сформувати точну вартість ремонту.

 

Огляд внутрішніх пошкоджень корпусу Asus UX580G


 Почнемо. Ліва сторона. Топ кейс (або верхній корпус) перевернули клавіатурою донизу. Очікувано: тут не кріплення, а шмаття якесь. Всі кріпильні втулки у верхньому корпусі, що тримали петлі і сам корпус докупи, вирвані й розтрощені - це причина того, що корпус так сильно розійшовся. Фото

вирвані втулки на корпусі Asus UX580
 Права сторона: її вже намагалися відремонтувати за допомогою суперклею і плавлення пластику. Не допомогло. Чому? Петлі - це силові вузли ноутбука, тут корпус працює на повну, тут найбільше навантаження на його кріплення. Суперклей і плавлений пластик не витримують такого навантаження. Щоб ви зрозуміли силу навантаження на кріпильні втулки: окремо комплект петель руками ви не розкриєте, тільки за допомогою пасатижі, тим часом, як кріпильні втулки мають тримати петлі при відкритті і закритті кришки. 
 Отже, на фото: одна втулка зруйнована повністю, 3 штуки з тріщинами і частково відсутнім пластиком, остання втулка - трохи "підірвана", тобто вже на шляху до "вирватися з корпусу зовсім".

ремонт корпусуAsus UX580g суперклеєм
 Чи ремонтуємо ми таке? Звичайно! Все можна зробити й користуватися ноутбуком спокійно далі.
 Який фронт робіт?
  - видалити залишки суперклею і наплавленого пластику, бо діла не буде.
  - виготовити нові втулки та посилити їх (щоб не виламалось вдруге).
  А чому взагалі вони виламуються? Здебільшого, якщо виключити зі списку вину користувача, це проблема конструктивна. Сила механізму петель велика, а кріплення петель в корпусі маленькі й неміцні. Також з часом петлі стають тугішими й збільшують тиск на корпус. До цього всього ще слід додати постійний перепад температур всередині ноутбука(нагрівання в процесі роботи і охолодження після вимкнення). Пластик, з якого виготовлений корпус втулки, не любить таке.
  Скільки коштує ремонт корпуса ноутбука Asus UX580G? Від 900 грн. Ми все узгоджуємо з власником після діагностики. Як вже зазначали вище - треба відкрити й подивитися, що пошкодилось всередині. 
  Скільки коштує діагностика? У нас вона безкоштовна.
  Скільки ремонтуємо? Конкретно цей ремонт зробили за день. Є ремонти корпусу, які ми закриваємо за декілька годин або ж навпаки - видаємо наступного дня. Загалом, справляємось за день, якщо не потрібно замовляти петлі, наприклад.
  Цікавить приблизна вартість ремонту корпуса Вашого ноутбука? Напишіть нам у Viber чи Telegram, не зайвим буде додати фото поломки. Ми повідомимо Вам приблизну вартість ремонту, але остаточна ціна формуватиметься лише після діагностики. 
  Месенджери є на цих номерах:
  067-500-42-81
  096-057-22-46.

  Також можете написати на нашу електронну скриньку ua.service.net@gmail.com
  Ще один номер для зв'язку з нами 099-160-86-40
  Ой, а за відео готового результату забули! Ось воно. Зовні немає слідів ремонту і головне, все працює!


  
  

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.