ua.service.net@gmail.com    
01 вересня 2020

Ремонт ноутбука Schenker XMG Ultra 15

Ремонт ноутбука Schenker XMG Ultra 15

 

Геймерський Schenker: особливості та обслуговування


Ох, яка машина потрапила до нас...
Конфігурація говорить сама за себе:
- сокетний потужний процесор Intel Core i7-9700K 8 x 3.6 - 4.9 GHz,
- відео NVIDIA GeForce RTX 2070 Mobile - 8192 Mб,
- оперативна пам'ять 32 Гб
- SSD 1Тб.
Іншими словами, ноутбук Schenker XMG Ultra 15 - рай для геймерів:).
Якість виробництва цього апарату одна з найвищих. Саме тому пристрій має дуже потужну й продуману систему охолодження. Воно й не дивно - тепловиділення під максимальним навантаженням просто неймовірне.
Але навіть за таких обставин не варто забувати за профілактику ноутбука. Навіть найефективніша система охолодження має свій ресурс і потребує з часом обслуговування - заміна термопасти та чистка вентилятора.

Що було всередині: фото, нюанси чистки


На щастя, власник цього Schenker-a звернувся до нас вчасно, тобто не чекав, поки ноутбук почне вимикатися через перегрів. Елементи на платі ще не встигли отримати термоудар, тому наступного етапу - ремонту материнської плати - вдалося уникнути. Проте стан системи охолодження вже був дуже близький до цього. Погляньте, що ми виявили всередині.

радіатор і вентиляторрадіаторвентиляторвсерединіволосся
На фото добре видно, що бруду у вентиляторах просто купа: волосся, пил, шерсть та ін. Якби така "шуба" накопичилась в іншому, менш потужному пристрої, - це була б для нього смерть. Ситуацію, як ми вже згадували вище, врятувала наявність двох вентиляторів та й загалом продумане охолодження.
Те, за що час від часу забувають користувачі: важливо не тільки прибрати весь цей бруд і пил, а й замінити термопасту. В геймерських ноутбуках треба використовувати термопасту та терморезинки, які справляються з їх потужністю. Ознака хорошої термопасти - успішні температурні тести.
Конкретно цю машину ми "ганяли" FurMark-om. Ось фото процесу.

тести
Не оминайте питання профілактики ноутбука, тоді він служитиме вам значно довше.

 

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.