ua.service.net@gmail.com    

Заміна шлейфа ноутбука

Вартість: від 450 до грн Гарантія: 6міс термін (днів): 1

Вартість робіт по заміні шлейфа екрану безпосередньо залежить від складності конструкції ноутбука, адже для його встановлення необхідно розібрати корпус екрану та корпус материнської плати. Зазначений діапазон цін - вартість робіт без урахування вартості шлейфу!
Скільки коштує заміна шлейфа матриці на вашому ноутбуці?  Зателефонуйте нам!
 
Заміна шлейфа ноутбука


Заміна шлейфа матриці ноутбука

Шлейф матриці - це спеціальні дроти, які з'єднують материнську плату та екран. Ця деталь з часом може зноситися або ж може бути пошкоджена у результаті механічних впливів. У такому разі наша майстерня запропонує послугу "заміна шлейфа матриці ноутбука".

Рекомендуємо звернутися до майстерні,якщо ви помітили один з цих симптомів на вашому ноутбуці:

  • Мерехтить зображення. Здебільшого це відбувається у момент зміни положення кришки ( змінюється кут нахилу).
  • Смуги. Цей симптом не обов'язково може бути ознакою несправного шлейфа (окрім шлейфа, викидати такі коники може ще й екран або відеокарта).
  • Спотворення (зміна) кольорів. Цей симптом також є спільним для деяких інших деталей на ноутбуці.
  • Зміна підсвітки.

 

Дуже важливою є діагностика й визначення точної причини несправності, оскільки  деякі симптоми несправного шлейфа схожі із симптомами несправності таких деталей, як екран, відеокарта чи навіть із несправностями на материнській платі. Не поспішайте купувати деталі самостійно, діагностика у нашій майстерні не забере багато часу і вбереже вас від придбання непотрібних деталей та клопотів з повернення товару.
Отже, якщо діагностика ноутбука виявить, що несправний саме шлейф, ми запропонуємо заміну шлейфа на новий, з максимальною гарантією в 6 місяців. 

Наші переваги

Свій склад оригінальних запчастин для популярних моделей ноутбуків. Можливість замовлення деталей. Також ми готові встановити вашу запчастину, якість робіт гарантуємо.

Працюємо швидко. Власник зможе забрати готовий апарат протягом дня, або наступного дня (за умови наявності необхідної деталі на складі).

Вартість робіт розраховується в кожному окремому випадку і залежить від моделі ноутбука, але ми піклуємося про те, щоб ціни були актуальними і прийнятними. Також можливі знижки за умови проведення комплексних робіт (наприклад, заміна шлейфа та чистка системи охолодження).

Для замовлення послуги завітайте до нашої майстерні на Подолі. Необхідна консультація? Зателефонуйте нам на номери, вказані на сайті, напишіть у Viber, Skype чи Telegram або ж на електронну скриньку.


 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.