ua.service.net@gmail.com    
02 липня 2020

Ремонт лампи Casper Glow

Ремонт лампи Casper Glow

Casper Glow, ремонт.


До нашої майстерні потрапив такий цікавий ґаджет - лампа Casper Glow.

Casper Glow
Це вам не звичайний нічник. Розуміє жести: можна увімкнути, якщо поставити догори дриґом, зменшує чи збільшує яскравість при нахилі ліворуч чи праворуч регулює свою яскравість відповідно до рівня освітлення у кімнаті можна програмувати на автоматичне увімкнення-ввімкнення та ін. Але головний плюс, на нашу суб'єктивну думку, у тому, що лампа бездротова.Тобто оцю маленьку бочечку можна взяти вночі із собою і піти,скажімо, перехопити щось у тиші та спокої на кухні серед ночі.:)
Що ж трапилось з цим пристроєм?Не заряджається.

Діагностика виявила наступне:


1) проблема зі станцією для зарядки світильника, а саме - з маленькими контактними "вусиками", які з якоїсь причини були заглиблені у корпус. Тому контакту з самим пристроєм не було.

контакти для зарядки лампистанція зарядки
2) друга проблема є наслідком першої: через несправність блоку, батарея у нічнику пішла у глибокий розряд. Напруга на ній впала нижче необхідних для заряду 3.7V і контролер всамій АКБ закрився. Отже таку батарейку вже треба "штовхати (це якщо говорити простими словами).
Сенс у тому, що елементи на акумуляторі живі, а контролер ;("мізки")не дозволяє їх заряджати. Для таких випадків(глибокий розряд)у нашій майстерні існує послуга відновлення акумуляторної батареї.Коштує це 150 грн.Варто зазначити,що не всі вдається відновити. Це залежить і від якості внутрішніх елементів, і від часу, який батарея провела, як то кажуть, без діла.
Повернімося до конкретного випадку. Що було зроблено?
В станції для зарядки відремонтовані контактні вусики. Відновлений акумулятор у самій лампі. Тепер пристрій повністю робочий.

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.