ua.service.net@gmail.com    

Ремонт ноутбука Xiaomi: проблеми із зарядкою

Ремонт ноутбука Xiaomi: проблеми із зарядкою

 

Ноутбук Xiaomi Mi Book не заряджаєтьсяНоутбуки цієї марки час від часу потрапляють до наших рук з різними несправностями:
 - потрібна заміна матриці
 - розходиться корпус екрану чи материнської плати
 - необхідна заміна клавіатури
 - ремонт залитого ноутбука
 - ремонт після короткого замикання й т.ін.
 Цього разу скарга була наступна: ноутбук Xiaomi Mi Book Air 12.5" не заряджається, а точніше - спочатку перестав заряджатися, а потім не увімкнувся. 
 Діагностика виявила наступне: на материнській платі ноутбука вигоріло гніздо зарядки USB Type-c. На фото видно, наскільки воно пошкоджене.

несправне гніздо

Внаслідок короткого замикання, у шарах материнської плати утворився прогар, пошкоджені токопровідні доріжки. Також є коротке замикання у секторі живлення ноутбука (ключі вхідної напруги, шим-контролери й т.ін.).
 В першу чергу потрібно відновити шари плати та прибрати коротке замикання. Далі необхідно замінити несправне гніздо на нове. На фото: ліворуч - пошкоджений роз'єм для зарядки, праворуч - новий роз'єм.

несправний, новий роз'єм
 Потім не зайвим буде перевірити сам зарядний пристрій. Як виявилось, він живий-здоровий. 

 

В чому ж тоді причина такого серйозного пошкодження плати?


 У даному випадку це не перепад напруги в мережі, а наслідок дій користувача
 Все починалося з того, що спочатку почав "відпадати" контакт ноутбука із зарядкою (випадково смикнули зарядку, коли вона була підключена). Певний час пристрій заряджали шукаючи те саме оптимальне положення. Це лише поглиблювало проблему, і врешті-решт призвело до короткого замикання, яке вилилось у вищеописані поломки. 
 Добре в цій історії те, що ноутбук вдалося зробити. Мораль же у тому, що при найменших фізичних несправностях різних роз'ємів на платі, варто їх міняти. Бо відбутися ремонтом ланцюгів живлення на платі та заміною гнізда можна не завжди. Іноді коротке замикання дістається аж до процесора і тут варіантів залишається небагато: або заміна процесора, або заміна всієї плати. І те й інше - недешевий ремонт.
 Скільки коштує заміна гнізда зарядки на ноутбуці Xiaomi Mi book Air 12.5"?
 Заміна роз'єму живлення - 800 грн (деталь+ робота. Зверніть увагу! Ціна актуальна до кінця 2021р., ціна може змінитися, уточнюйте,будь ласка).Контакти.
 Скільки часу потрібно на ремонт? 1 робочий день, за умови наявності необхідної деталі на складі.
 Діагностика ноутбука - безкоштовна.
 Наостанок. Якщо у вас виникли проблеми із заряджанням ноутбука, прихопіть із собою в сервіс не тільки сам апарат, а й блок живлення. Краще перевірити все. Іноді саме блок може стати причиною короткого замикання. Наприклад, коли видає більшу напругу, ніж треба.

ноутбук Xiaomi MiBook 12.5

 

©2010 - 2022 Ua-Service.net | Усі права захищені.