ua.service.net@gmail.com    
05 грудня 2019

Білі смуги на екрані HP

Білі смуги на екрані HP

 

Білі смуги на екрані


Ноутбук HP Pavillion DV6 потрапив до нашої майстерні з наступними скаргами: білі смуги на екрані.
Власник вирішив, що проблема криється у шлейфі екрану і підозри, чесно кажучи, небезпідставні, адже симптоми дійсно відповідають характеру цієї поломки. Та діагностика ноутбука виявила іншу причину.
 Температурні тести показали, що вже після першої хвилини! роботи, ноутбук розігрівається до 90 градусів і не збирається на цьому зупинятися. Див. фото нижче.

перегрів системи охолодження

Такі високі температури вже при старті машини - це майже стовідсоткова гарантія перегріву й термоудару. Звичайно, що при роботі будь-який ноутбук буде нагріватися, але не до таких температур, і не за такий малий проміжок часу. Зростання температури має відбуватися плавно.
 Причина такого перегріву - забита система охолодження і застаріла термопаста, яка від строку служби стала просто кам'яною.
 Подивіться, як змінилася ситуація після того, як на ноутбуці замінили термопасту, видалили пил з вентилятора та радіатора.

температура ноутбука після чистки системи охолодження

11 хвилин роботи ноутбука під максимальним!!! навантаженням показали дуже хороший результат - 58 градусів. Це цілком нормальна робоча температура, яка нічим не загрожує материнській платі та її елементам.
 

Чому ж тоді з'являлися білі смуги на матриці?


 Через перегрів. Цей ноутбук шалено перегрівався вже з першої хвилини роботи. Зверніть увагу, шкварчав не тільки процесор, а й відеочіп - 91 градус. У даному випадку, саме його реакція на високі температури призвела до появи смуг на екрані. Після чистки ноутбука вони зникли.
 Підсумуємо. По-перше, не забувайте за профілактику ноутбука. HP Pavillion DV6 не чистили 1,5 роки. Перегрів міг мати й інші наслідки: наприклад, несправність відеочіпа чи процесора. По-друге, не купуйте  деталей без діагностики. Не треба далеко ходити: ось конкретний випадок, коли усі симптоми вказували на несправність шлейфа екрану, а причина крилася в зовсім іншому. По-третє, завітайте до нас на діагностику, якщо Ви помітили нестабільну чи неправильну роботу ноутбука. Діагностика у нашій майстерні - безкоштовна.

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.