ua.service.net@gmail.com    
23 лютого 2023

Ремонт корпуса і заміна екрану на Lenovo IdeaPad 5 15ITL05

  • Ремонт корпуса і заміна екрану на Lenovo IdeaPad 5 15ITL05
Ремонт корпуса і заміна екрану на Lenovo IdeaPad 5 15ITL05

 

Несправність корпуса та матриці на Lenovo IdeaPad 5


Lenovo потрапив до нас вже у страшненькому стані(аж шкода його, бідосю). Рамка відійшла від корпусу, пошкоджений екран. Фото, загальний план.

Lenovo IdeaPad 5 з розбитим екраном

Та трохи ближче, з обох боків.

вигляд з лівого боку Lenovo

вигляд з правого боку Lenovo
Оскільки це вже не вперше серія IdeaPad 5 потрапляє до нас з несправністю корпуса, ми вирішили написати і за такий випадок ремонту.
З чого все починалося? З того, що на ноутбуці петлі відпрацювали свій ресурс і почали заклинювати. Через тугий хід, вони з часом вирвалися з кришки екрану, і вже потім, при черговій спробі відкрити чи закрити ноутбук, тріснув екран. На фото вже розібраний корпус з відламаними петлями.

кришка екрану Lenovo
Ближче - лівий кут кришки з вирваними кріпильними втулками під петлі.

стан кришки Lenovo
Аналогічний стан і з правого боку.

станк кришки Lenovo IdeaPad 5
Варто зазначити, що це не відбулося за один день. Тут процес поступовий. Спробуємо описати поетапно. Спочатку кришка туго відкривається чи закривається, при подальшому користуванні кріпильні втулки в корпусі починають тріскатися і виламуватися - від цього рамка матриці під тиском петель, яким вже немає до чого кріпитися, починає відходити. Далі, якщо продовжити користуватися ноутбуком у такому стані, може тріснути дисплей. Що і сталося з Lenovo IdeaPad 5 15ITL05.
На фото нижче показана петля, на якій залишились вирвані з кришки втулки.

петля Lenovo IdeaPad 5
Чи можна відремонтувати такий ноутбук? Звичайно. 

 

Варіанти ремонту ноутбука Lenovo IdeaPad 5 15ITL05


Варіантів є два:
- Заміна корпусу дисплею та петель.
- Ремонт корпусу та петель.
Матрицю треба міняти в будь-якому випадку. Рамка залишилась цілою.
Пройдемось трохи по цінам. Зауважте, будь ласка, що вартість деталей може змінюватися, тож ми все уточнюємо на момент звернення у сервіс! 
Отже. На момент написання статті (лютий 23р), нова кришка екрану коштувала 2600-2800 грн, комплект петель - 1200-1300 грн. Матриця +/- 4800 грн. + робота по установці всіх деталей - 1500 грн. Кошторис приблизно 10 тис. грн.
Відновлення силових кріпильних втулок у кришці екрану та ремонт петель  - 1500 грн + нова матриця. Ціна ремонту складе приблизно 6000 грн.
Оскільки геометрія загалом не порушилась: на кришці немає сколів, тріщин, вм'ятин - ми запропонували ремонт. Це дешевше і з гарантією на роботи. Тут є цікавий нюанс. На нові корпусні деталі виробник гарантії не дає. Ми на свій ремонт даємо гарантію 3 місяці. На екрани нині діє гарантія від виробника - 6 місяців.
Нижче на відео результат нашої роботи. Ноутбуком можна користуватися, жодних обмежень. Пристрій плавно і без скрипу відкривається та закривається. Слідів втручання не видно. 


Скільки часу піде, щоб полагодити ноутбук? Якщо працювати треба тільки з корпусом і петлями - пристрій буде готовий впродовж декількох годин, тобто можливо буде забрати у день прийому техніки в ремонт(ми виконуємо такі роботи оперативно не тому, що це легка справа, а тому, що досвідчені і знаємо, як з таким працювати). Якщо знадобиться замовляти деталі, то строк виконання збільшиться на строк доставки. 
Якщо у Вас є запитання по ремонту ноутбука Lenovo IdeaPad 5 15ITL05, ви завжди можете написати нам, зателефонувати чи просто завітати на консультацію до нас в офіс за адресою Хорива 23. Контакти.
067-500-42-81 (Viber, Telegram)
099-160-86-40
096-057-22-46 (Viber, Telegram)

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.