ua.service.net@gmail.com    

Ремонт петель і кришки екрану ноутбука HP Envy X360

  • Ремонт петель і кришки екрану ноутбука HP Envy X360
Ремонт петель і кришки екрану ноутбука HP Envy X360

 

Проблема з петлями і корпусом ноутбука HP


А ми продовжуємо серію статей про ремонт корпуса ноутбука. Бренди попадаються різні, масштаби пошкоджень також. Але у всіх цих випадків є одна спільна риса - тонкі корпуси, слабким місцем яких є кріплення для петель у корпусі(переважно, у кришці екрану).
Ноутбук HP Envy X360 13 потрапив до нас з вирваною з корпусу правою петлею. Вона вилізла назовні.
Чи ремонтується таке? Так, але не без зусиль:). 
Шляхи розв'язання проблеми з корпусом
Їх насправді 3:
1) Заміна кришки матриці на нову.
2) Реставрація (ремонт) кришки екрану.
3) Заміна всього корпусу LCD. Включає: корпус екрану, екран, шлейф матриці, петлі, веб-камера, wi-fi антени). Останній варіант стане в добренну копієчку - деталь пропонують біля 13-15 тис грн(ціна осінь 2022р, і це тільки деталь, без роботи). До того ж усе, окрім кришки, ціле. Сенсу міняти весь корпус екрану немає. Тому далі детальніше розглядаємо варіант 1 і варіант 2.
Конструкція ноутбука має підвищену складність. В чому проблема? Сенсорний дисплейний модуль вклеєний з заводу у кришку. Товщина цього модуля трохи менше 3 мм. Ось фото.

товщина сенсорного модуля 3мм
Як ви вже певно зрозуміли, демонтувати таке нелегко. Варто зазначити, що виробник взагалі не надто розраховував на таке втручання, їх позиція для таких апаратів  - заміна всього корпусу екрану.

Для обох варіантів ремонту демонтаж дисплею неминучий. Тобто наше завдання: акуратно відклеїти матрицю від корпуса ноутбука і встановити потім його назад, і бажано нічого не пошкодити. 
Трохи процесу.

Робота з корпусом ноутбука HP Envy X360


 1. Зняли нижній корпус

нижній корпус HP X360 Envy
 2. Тепер треба від'єднати АКБ(на фото показаний роз'єм на платі). Це перше правило безпеки при роботі з ноутбуком: від'єднати елемент живлення і лише потім продовжувати роботу. 

роз'єм під акумулятор на материнській платі
 3. Від'єднали корпус екрану від корпусу материнської плати.

корпус екрану з петлями

Як видно з фото, права петля вирвала кріплення з кришки, які тримали її там, і петля просто випала. Ось таку вона має конструкцію.

петля із заглушкою

Кріпиться у корпус кришки на два болти.

петля кріпиться до кришки на 2 болти
 4. Тепер найважчий етап - демонтаж дисплейного модуля. Дуже важливо робити все так, щоб екран не тріснув. Врешті-решт, ми зняли і його, нічого не пошкодили.

сенсорний дисплейний модуль HP Envy X360

Кришка екрану.

кришка екрану HP X360 envy

Праворуч ми бачимо дві кріпильні втулки, а точніше - те, що від них залишилось.

зламані кріпильні втулки на корпусі
 І ось тут випливає цікава штука. Якщо замінити кришку на нову, то проблема з петлями рано чи пізно вилізе знову, оскільки - це їх "сімейна" хвороба (це вже далеко не перший X360 в нашому сервісі). Тобто заміна на нову деталь проблему вирішить, але не назавжди. Бо петлі - вразливе місце моделі HP Envy X360 через особливості конструкції. 
 Якщо ж ремонтувати корпус (і зробити реставрацію кріпильних втулок), то ці вузли будуть ще додатково посилені і до цієї проблеми ви більше не повернетесь. Звичайно, що за певних зусиль можна зламати все smiley, але якщо надалі ви будете відкривати кришку тільки по центру(або за обидві сторони), то зусилля на петлі розподілятиметься рівномірно і вони не виламуватимуть втулки з корпусу.
 Ми звикли робити все на совість, тому в таких випадках укріплюємо додатково ще непошкоджену сторону. У даному випадку - це втулки з лівого боку. Там може виникнути та сама ситуація згодом.
Ноутбук готовий. Після ремонту Ви спокійно користуєтесь ним, без будь-яких обмежень(ніде нічого не потрібно притримувати, чи фіксувати; все працює, як з заводу!).

ноутбук HP envy X360 після ремонту корпусу

Фото вузла після ремонту зблизька.

вигляд збоку, корпус екрану

вигляд спередувигляд ззаду,все рівно
 Маєте схожу проблему з HP Envy X360? Ми працюємо з цими ноутбуками. Тож, якщо у вас виникли питання, телефонуйте або заходьте на діагностику.
 Діагностика безкоштовна.
 Час виконання ремонту - 1 день. Строк може збільшуватись на строк поставки деталі, якщо це знадобиться.
 Вартість ремонту залежатиме чи цілі петлі або екран; пошкоджена одна сторона чи обидві; ціла чи зламана кришка екрану та ін).
 Загалом рекомендуємо "показатися на очі" smiley, щоб ми могли оцінити глибину проблеми і масштаб робіт та сформувати ціну ремонту. Тим паче, що діагностика у нас безкоштовна. Приходьте!:) Контрактова площа, Хорива 23.
 Телефони для зв'язку:
 067-500-42-81
 099-160-86-40
 096-057-22-46
 ua.service.net@ gmail.com

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.