Ремонт петель і кришки екрану ноутбука HP Envy X360

Проблема з петлями і корпусом ноутбука HP
А ми продовжуємо серію статей про ремонт корпуса ноутбука. Бренди попадаються різні, масштаби пошкоджень також. Але у всіх цих випадків є одна спільна риса - тонкі корпуси, слабким місцем яких є кріплення для петель у корпусі(переважно, у кришці екрану).
Ноутбук HP Envy X360 13 потрапив до нас з вирваною з корпусу правою петлею. Вона вилізла назовні.
Чи ремонтується таке? Так, але не без зусиль:).
Шляхи розв'язання проблеми з корпусом
Їх насправді 3:
1) Заміна кришки матриці на нову.
2) Реставрація (ремонт) кришки екрану.
3) Заміна всього корпусу LCD. Включає: корпус екрану, екран, шлейф матриці, петлі, веб-камера, wi-fi антени). Останній варіант стане в добренну копієчку - деталь пропонують біля 13-15 тис грн(ціна осінь 2022р, і це тільки деталь, без роботи). До того ж усе, окрім кришки, ціле. Сенсу міняти весь корпус екрану немає. Тому далі детальніше розглядаємо варіант 1 і варіант 2.
Конструкція ноутбука має підвищену складність. В чому проблема? Сенсорний дисплейний модуль вклеєний з заводу у кришку. Товщина цього модуля трохи менше 3 мм. Ось фото.
Як ви вже певно зрозуміли, демонтувати таке нелегко. Варто зазначити, що виробник взагалі не надто розраховував на таке втручання, їх позиція для таких апаратів - заміна всього корпусу екрану.
Для обох варіантів ремонту демонтаж дисплею неминучий. Тобто наше завдання: акуратно відклеїти матрицю від корпуса ноутбука і встановити потім його назад, і бажано нічого не пошкодити.
Трохи процесу.
Робота з корпусом ноутбука HP Envy X360
1. Зняли нижній корпус
2. Тепер треба від'єднати АКБ(на фото показаний роз'єм на платі). Це перше правило безпеки при роботі з ноутбуком: від'єднати елемент живлення і лише потім продовжувати роботу.
3. Від'єднали корпус екрану від корпусу материнської плати.
Як видно з фото, права петля вирвала кріплення з кришки, які тримали її там, і петля просто випала. Ось таку вона має конструкцію.
Кріпиться у корпус кришки на два болти.
4. Тепер найважчий етап - демонтаж дисплейного модуля. Дуже важливо робити все так, щоб екран не тріснув. Врешті-решт, ми зняли і його, нічого не пошкодили.
Кришка екрану.
Праворуч ми бачимо дві кріпильні втулки, а точніше - те, що від них залишилось.
І ось тут випливає цікава штука. Якщо замінити кришку на нову, то проблема з петлями рано чи пізно вилізе знову, оскільки - це їх "сімейна" хвороба (це вже далеко не перший X360 в нашому сервісі). Тобто заміна на нову деталь проблему вирішить, але не назавжди. Бо петлі - вразливе місце моделі HP Envy X360 через особливості конструкції.
Якщо ж ремонтувати корпус (і зробити реставрацію кріпильних втулок), то ці вузли будуть ще додатково посилені і до цієї проблеми ви більше не повернетесь. Звичайно, що за певних зусиль можна зламати все , але якщо надалі ви будете відкривати кришку тільки по центру(або за обидві сторони), то зусилля на петлі розподілятиметься рівномірно і вони не виламуватимуть втулки з корпусу.
Ми звикли робити все на совість, тому в таких випадках укріплюємо додатково ще непошкоджену сторону. У даному випадку - це втулки з лівого боку. Там може виникнути та сама ситуація згодом.
Ноутбук готовий. Після ремонту Ви спокійно користуєтесь ним, без будь-яких обмежень(ніде нічого не потрібно притримувати, чи фіксувати; все працює, як з заводу!).
Фото вузла після ремонту зблизька.
Маєте схожу проблему з HP Envy X360? Ми працюємо з цими ноутбуками. Тож, якщо у вас виникли питання, телефонуйте або заходьте на діагностику.
Діагностика безкоштовна.
Час виконання ремонту - 1 день. Строк може збільшуватись на строк поставки деталі, якщо це знадобиться.
Вартість ремонту залежатиме чи цілі петлі або екран; пошкоджена одна сторона чи обидві; ціла чи зламана кришка екрану та ін).
Загалом рекомендуємо "показатися на очі" , щоб ми могли оцінити глибину проблеми і масштаб робіт та сформувати ціну ремонту. Тим паче, що діагностика у нас безкоштовна. Приходьте!:) Контрактова площа, Хорива 23.
Телефони для зв'язку:
067-500-42-81
099-160-86-40
096-057-22-46
ua.service.net@ gmail.com

.jpg)
.jpg)



.jpg)
-min.jpg)






.jpg)


.jpg)




-min.jpg)
















.jpg)

.jpg)


.jpg)





























.jpg)







.jpg)














-min.jpg)


























































