ua.service.net@gmail.com    
29 березня 2021

Ремонт відеореєстратора Saturn

Ремонт відеореєстратора Saturn

 

Проблеми з гніздом


Не дивуйтесь назві статті, ми хоч і спеціалізуємось на ремонті ноутбуків більше 12 років, та час від часу ремонтуємо усяке різне:). 
У нашому списку було багато краму: і дитяче піанінко, і каруселька для немовляти, гіроборди, джойстики для PS та Xbox, сервери, ДБЖ(рос."ИБП), відпарювачі, був навіть ехолот, список величенький. У такій справі головне - наявність запчастин та розуміння принципу роботи того чи іншого пристрою. Ми не ремонтуємо усе підряд, але якщо знаємо, як допомогти з ремонтом отаких штук, то чом би й ні?
Реєстратор Saturn потрапив до нас зі скаргою на гніздо зарядки. Інтерфейс гнізда - mini usb. Попередньо по телефону узгодили заміну гнізда mini usb, але зазначили, що спочатку зробимо діагностику. Діагностика у нас безкоштовна.
Гніздо міняти не довелося, міняли дещо інше - акумуляторну батарею. Вона вже відпрацювала свій ресурс і перестала заряджатися. З пантелику власника збило те, що і з шнурком реєстратор не працював, тому й подумав, що справа у роз'ємі. Як видно на фото, акумулятор вже почало роздувати, обшивка пішла хвилями - це й причина усіх несправностей і глюків.
Заміна батарейки (оригінал) з роботою коштувала 350 грн.

роздутий акумулятор

акумулятор відеореєстратора

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.