ua.service.net@gmail.com    

Ремонт і заміна відеокарти ноутбука

  • Ремонт і заміна відеокарти ноутбука

Вартість: від 2000 до грн Гарантія: 6міс термін (днів): 1

Що входить до послуги? Мікросхема, яку потрібно замінити, робота, витратні матеріали для паяння,чистка системи охолодження із заміною термопасти чи термопрокладок (термоінтерфейсу).

Строки виконання робіт – 1 день (не враховуючи строк діагностики), за умови наявності мікросхеми на складі.

Вартість -  від 2000 грн.

Ремонт і заміна відеокарти ноутбука

 

Ремонт відеокарти в ноутбуці

Якщо комп'ютер не виводить зображення на екран, можливо вам знадобиться ремонт відеокарти ноутбука. Зазвичай таке стається через перегрів пристрою або ж недосконалу систему охолодження.

Також заміна відеокарти ноутбука може знадобитися у разі наявності таких факторів:

  • Перепади напруги у мережі
  • Потрапляння рідини всередину корпуса
  • Фізичний вплив (удари, падіння)

Якщо ноутбук експлуатується в таких умовах, рекомендуємо завітати до нашої майстерні для перевірки технічного стану. Діагностика несправностей на ранньому етапі допоможе уникнути більш серйозних ушкоджень.


Симптоми несправності.

Відеокарта потребує заміни, якщо:

  • Артефакти на екрані.
  • Білі крапки ("сніжить").
  • Драйвери: не встановлюються або ж постійно "злітають".
  • Мимовільне вимикання після нетривалої роботи.

Зрештою, найголовнішим симптомом несправної відеокарти є відсутність зображення при наявній індикації.

Важливо: наявність одного чи навіть декількох вищезгаданих симптомів  - не є причиною стверджувати, що проблема саме з мікросхемою відео. Тому кожен з випадків потребує діагностики, яка і виявить точну причину несправності.

Наші послуги.

Ми ставимо тільки новий чіп, чистимо систему охолодження, відновлюємо ноутбук після некваліфікованого ремонту. При заміні несправної відеокарти на нову, обов'язково  міняється й термопаста. Іноді, за необхідності, майстер може допрацьовувати охолодження для підвищення загальної найдійності системи.

Заміна несправних комплектуючих у даному випадку забере 1 день. В цей строк не врахований час очікування запчастин, якщо їх немає на нашому складі. Виконання всіх робіт разом із діагностикою займає від 1 до 3 днів.

Детальну інформацію ви можете отримати за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті, у Skype,Viber чи Telegram або написати листа на нашу електронну скриньку.


 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.