ua.service.net@gmail.com    

Чистка моноблока

Чистка моноблока

Чистка моноблока. Ціна - 450-550 грн (залежить від технічних особливостей кожного апарату та масштабу забруднення).
Терміни- протягом робочого дня, або на наступний.
Що входить у послугу? - заміна термопасти, чистка вентилятора(рів) та змащення (якщо необхідно та дозволяє його(їх) конструкція), видалення інших забруднень (на корпусі, материнській платі, роз`ємах та ін), тестування.
Як замовити послугу?
067-500-42-81 (є вайбер, телеграм)
096-057-22-46 (є вайбер)
099 160-86-40
(044)467-78-60

Також можна оформити заявку через форму на сайті (іконка зі слухавкою) чи написати на нашу електронну скриньку - ua.service.net@gmail.com

Комплектація для здачі до майстерні. Необов`язковими є: клавіатура, блок живлення. За необхідності (за бажанням) можна здати без жорсткого диску.

Процедура чистки моноблока від пилу проводиться у декілька етапів:

1) Знімається задня кришка,щоб отримати доступ до "нутрощів". Ось як це виглядає.

Моноблок HP


Далі починається безпосередньо сам процес чистки. Демонтується система охолодження - вентилятор та термотрубка. З вентилятора видаляється весь пил та за потреби він змащується (якщо звісно виробником передбачена відповідна конструкція, не всі вентилятори можна розібрати). Змащення застосовується у випадках, коли на спеціальну змазку вентилятора потрапляє пил і ця суміш потім не дає нормально обертатися лопастям вентилятора. Ба більше, іноді через такий стан справ він може зупинитися зовсім.

Кулер

відкритий вентилятор
Кулер без кришки

Радіатор

Радіатор в пилюці

До першого етапу додамо й заміну термопасти, бо без неї чистка буде не тільки неефективною, а й завдасть шкоди у подальшому. Термопаста має здатність з часом втрачати свої теплопровідні якості, тому її необхідно міняти із періодичністю раз у 1-1.5 роки. Строки вказані орієнтовно, оскільки значення тут має кількість відпрацьованих годин й умови експлуатації. Підсумуємо. Для повноцінної чистки системи охолодження буде замало видалити пил, необхідно також замінити термопасту на всіх, задіяних у роботі "основних" вузлах - процесор, відеочіп, північний чи південний мости (залежить від комплектації,марки й моделі моноблоку)

2) Видалення інших забруднень. Пил може накопичуватися не тільки на кулері, а й розповсюджуватися по всьому внутрішньому простору - на материнській платі, у роз`ємах, на корпусі ( в моноблоках є де розгулятися:)). На фото нижче видно, як пил забиває вентиляційні отвори (решітку) на корпусі, що значно ускладнює рух повітря. Додамо, ми потурбувалися про Вашу психіку, це не найгірший випадок:).

Радіатор корпусу
Радіатор корпусу близько
Пил в корпусі
Пил в корпусі ноутбуку

3) Останній, але не менш важливий етап - тестування. Після того, як були проведені всі вищезазначені маніпуляції, моноблок збирається докупи. Можна приступати до тестування. Воно проводиться для моніторингу й аналізу робочих температур, а також для перевірки роботи всіх апаратних частин моноблоку - відеокарта,процесор, wi-fi та bluetooth модуль, звук, роз`єми живлення (USB,HDMI, audio) та ін.
Вас цікавить чистка моноблока Asus, Dell, HP, MSI, Acer, Lenovo, Sony, Impression, Apple, Artline та ін? Запрошуємо до нашої майстерні.:)

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.