ua.service.net@gmail.com    

Ремонт планшетів

Вартість: від 350 до грн Гарантія: 3-6міс термін (днів): 1 -3

Як ми працюємо?

 1. Діагностика несправності (діагностика безкоштовна)
 2. Узгодження ремонту
 3. Ремонт(у разі згоди) та видача техніки.

Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що точну вартість ремонту можливо озвучити лише після діагностики, але ви завжди можете з'вязатися з нами аби отримати первинну консультацію та інформацію про орієнтовну вартість ремонту!

 

Ремонт планшетів
 
Вартість послуг
Діагностика несправностей
0 грн
Діагностика безкоштовна. Строки виконання робіт - протягом робочого дня або наступного дня.
Заміна гнізда живлення
350 грн
Вартість гнізда врахована. Гарантія від 3 до 6 міс.
Заміна екранів і тачскрінів
350 грн
Робота, без урахування вартості запчастини.
Відновлення прошивки
350 грн
Вартість залежатиме від складності робіт та технічних особливостей гаджету.
Заміна АКБ (акумуляторної батареї)
від 250 до 1600 грн
Ціна залежить від бренду та моделі планшету. Вартість роботи врахована.

 Ремонт планшетів

Ремонт планшета - нині затребувана послуга в нашій майстерні. Це пояснюється тим, що планшети набувають дедалі більшої популярності.

Ремонт може знадобитися у таких випадках:

 • Проблеми з екраном: на ньому з'явилися темні плями, світлі цятки, смуги. у такому разі майстерня запропонує заміну екрану на планшеті. Сюди ж можна додати проблеми з сенсорним склом: він не реагує на дотики, робить фантомні натискання, на ньому є тріщини та ін. 
 • Не заряджається. Діагностика планшета виявить точну причину несправності, адже погана зарядка - це лише симптом. Така поведінка гаджета може бути пов'язана із пошкодженим гніздом зарядки, з несправним блоком живлення, з акумуляторною батареєю. В будь-якому разі, не варто затягувати із візитом до майстерні, оскільки екскпулатація планшета із неробочим гніздом,наприклад, може зашкодити зарядному пристрою чи материнській платі (вирвані токопровідні доріжки на платі чи коротке замикання)
 • Відсутній звук. Час від часу динаміки також виходять з ладу - це може статися через строк служби (знос), або через постійне прослуховування на максимальній гучності. У випадку їх несправності, власнику запропонують заміну на нові.
 • Проблеми із програмним забезпеченням. Якщо ви помітили,  планшет почав зависати, перезавантажуватися та й загалом усіляко глючити  - скопіюйте всю важливу для вас інформацію на інший носій або ж збережіть її на вашому аккаунті. Річ у тім, що при маніпуляціях із програмним забезпеченням планшета, всі дані можуть бути втрачені.

Це перелік основних проблем планшетів, час від часу до нас потрапляють пристрої, де треба провести ремонт материнської плати планшета. Так чи інак, а спершу необхідно зробити діагностику. 

Наші переваги

 • Безкоштовна діагностика несправностей.
 • Ремонт за доступною ціною.
 • Гарантії на запчастини від 3 до 6 місяців.
 • Пропонуємо нашим клієнтам лише оригінальні запчастини.
 • Ви завжди можете завітати до нашого офісу або зателефонувати нам, щоб отримати консультацію та дізнатися про орієнтовну вартість ремонту вашого гаджета.

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефонами,вказаними у розділі Контакти, або ж зв'яжіться з нами через Viber,Skype, Telegram чи електронну скриньку.
 

©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.