ua.service.net@gmail.com    

Ремонт та відновлення корпусу ноутбука HP Envy 15-ep0029ur

  • Ремонт та відновлення корпусу ноутбука HP Envy 15-ep0029ur
Ремонт та відновлення корпусу ноутбука HP Envy 15-ep0029ur

 

Ремонт корпуса ноутбука HP Envy 15-ep серії.


Нам на ремонт принесли ноутбук HP Envy 15-ep0029ur.
Які несправності?
Ноутбук впав, деформувалась кришка екрану (матеріал - алюміній), через що вона нерівно прилягала до корпусу, зігнувся кут, але екран чудом вижив (річ у тім, що такі тонкі екрани бились і від значно меншого впливу).
Також у частині алюмінієвої кришки екрану утворилась вм'ятина з гострими краями. Власник хоче виправити дефект. 

деформований кут кришки

 

Вирішення проблеми з корпусом.

 

Що можна зробити з корпусом?
Варіант 1. Заміна кришки матриці ноутбука HP 15-ep0029ur
Скільки це коштує?
Робота по установці деталі - 900 грн(ціна на лютий 2022р., уточнюйте, будь ласка)
Вартість кришки біля 1700 грн (ціну уточнюємо на момент узгодження ремонту).
Варіант 2. Якщо дозволяє характер пошкоджень - вирівняти корпус кришки екрану. Зашліфувати гострі елементи. Тут це можна зробити, тому власник обрав варіант 2. 
Робота кропітка й ускладнена через певні особливості конструкції(про це далі), але коштує вона менше. Отже.

При будь-яких маніпуляціях з геометрією корпусу, необхідно демонтувати інші деталі, щоб не пошкодити їх. У конкретному випадку потрібно зняти екран та повністю від'єднати весь корпус матриці.
Перший нюанс на шляху до ремонту корпусу. Матриця тонка і вклеєна з заводу у кришку, працювати з нею треба дуже й дуже обережно. Ризик пошкодити екран високий. Без досвіду туди краще не втручатися. Ми такий досвід маємо, але навіть за таких обставин завжди максимально обережні. Ще варто зазначити, що рамка матриці також приклеєна. Вона зроблена з тонкого пластику, приклеєна на міцний скотч 3M.Тут, як ви розумієте, теж не треба рвати її з корпусу. Обережність - наше все. Фото.

рамка матриці HP

демонтована рамка матриці
До слова про екран. Якщо Ви розбили матрицю на такому ноутбуці.
Заміна матриці HP Envy 15-ep0029ur - 4500 грн (ціна актуальна на грудень 22р.)Уточнюйте, будь ласка, ціна може змінюватись). Вартість з роботою!. Гарантія 6 місяців!
Скільки часу займе заміна матриці в ноутбуці HP 15-ep. Якщо екран є на складі - 1-2 години. Тобто ремонт можливий у день звернення. 
Повертаємось до демонтажу кришки дисплею.
Майстер успішно виклеїв матрицю, пошкоджень немає. Далі необхідно від материнської плати від'єднати шлейф екрану, wi-fi антени, петлі. І корпус готовий до маніпуляцій. Але не тут.:)

Другий цікавий нюанс. Вся справа у Wi-fi антенах. Їх завжди можна легко демонтувати, бо вони проходять окремо від усіх інших деталей. Тут же вони заведені прямо під систему охолодження і витягти їх без демонтажу вентилятора і трубки неможливо. На фото нижче видно, що антени ховаються під вентилятором. Все розраховано настільки точно, що просто обережно витягти їх з-під вентилятора й трубки, а потім так само обережно завести назад - не вийде. Тільки хардкор, тільки демонтаж всього охолодження.

особливості розташування антен у корпусі

фото розташування антен ближче

антени wi-fi hp 15

мем антени

Система охолодження.

система охолодження HP 15-ep
Корпус материнської плати окремо, кришка окремо. І тільки тепер можна рівняти і шліфувати корпус екрану. Фото.

корпус плати

корпус матриці


Ноутбук готовий!

готовий пристрій

Скільки коштував такий ремонт? 900 грн (виклеювання екрану, повне розбирання пристрою, демонтаж системи охолодження, вирівнювання корпусу та шліфування)
Потрібен ремонт ноутбука HP Envy 15-ep0029ur? Ноутбук не вмикається, залитий чи можливо у Вас також виникли проблеми з корпусом? Завітайте до нас у майстерню на безкоштовну діагностику. Знаходимось на Контрактовій площі. Працюємо понеділок-п'ятниця, 10-00 : 18-00.
Або зателефонуйте нам:
067-500-42-81
099-160-86-40
096-057-22-46

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.