ua.service.net@gmail.com    
17 січня 2020

Заміна екрану PocketBook Basic 3 614

Заміна екрану PocketBook Basic 3 614

 

Пошкодження екрану в електронній книзі PocketBook


До нашої майстерні потрапила електронна книга PocketBook Basic 3 614 з наступними дефектами на екрані (див.фото нижче): смуги на екрані, немає більшої частини зображення.

рідер Pocketbook Basic 3 614

Іншими словами - екран розбитий. 
Екрани в електронних книгах - шматки тоненького скла (див фото), тому розчавити чи розбити їх не так вже й важко.

товщина екрану

Скільки коштує заміна екрану на PocketBook Basic 3 614?


Слід зазначити, що у даної моделі є аж 4 модифікації матриць. Для визначення точної вартості ремонту необхідно розібрати гаджет, тому не поспішайте купувати деталі самостійно, аби потім не мати мороки з їх поверненням.
Отже, заміна екрану на рідері (електронній книзі) PocketBook Basic 3, ціна.
Від 950 до 1350 грн. Зверніть увагу! Ціна актуальна на січень 2020р. Ви завжди можете зателефонувати чи написати нам і уточнити актуальну вартість заміни екрану не тільки для цієї моделі, а й для будь-якої іншої електронної книги.
Гарантія - 6 місяців!
Діагностика - безкоштовна. 

P.S.

Цікавими є обставини, за яких був пошкоджений екран на даному рідері. На електронну книгу намагалися встановити жорсткий пластиковий чохол. При установці, виник перекос корпусу книги й екран тріснув. Тут є 2 фактори:

  • 1) жорсткий чохол- це не погано, а навпаки - надійно, але встановлювати треба дуже акуратно і обережно, зайвий тиск на корпус призводить до таких історій ремонту.
  • 2) технологічно в цій моделі екран не закріплений міцно у корпусі, тому найменша його деформація, призводить до тріщин на екрані.

 

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.