ua.service.net@gmail.com    

Ремонт моноблоків

Вартість: від 500 до грн термін (днів): 1 -3

Ремонт моноблоків Acer, Asus, Apple, Dell, Gateway, HP, Lenovo, MSI у Києві.
Діагностика моноблока - безкоштовна.
Строки виконання: 1-3 дні.
Гарантія на роботу і запчастини від 6 до 12 місяців!
Нижче у статті наведена таблиця з цінами на ремонтні роботи.

Ремонт моноблоків

 

Ремонт моноблоків

Моноблоки успадкували багато проблем, які притаманні ноутбукам. Тому послуга "ремонт моноблоків"  також є затребуваною у нашій майстерні. Методи ремонту моноблоків та ноутбуків дуже схожі, але все ж мають свої особливості.
 

Коли слід звернутися до сервісного центру?

  • Моноблок не вмикається. Зрозуміло, що це найочевидніша причина звернутисяпо допомогу. Але майте на увазі, що причин для такого стану може буде багато: від проблем із материнською платою чи екраном, до несправного блоку живлення чи гнізда живлення на моноблоці). Тому без діагностики тут не обійдеться.
  • Відсутнє зображення. Це може свідчити про проблеми з екраном, але тут також можуть бути варіанти. (наприклад,несправний відеочіп)
  • Сторонній шум з корпуса моноблока. Моноблок сильно гріється. Причиною може бути забруднена система охолодження.
  • Некоректне виведення зображення. Якщо на екрані з'явилися смуги, брижі та інші артефакти - ознака того,що у моноблоці є серйозні проблеми.

Одна з причин завітати до нашої майстерні та подовжити життя техніці - профілактика системи охолодження.

Причини поломок

Моноблок - це пристрій з доволі немалими габаритами й тому система охолодження забруднюється дуже легко. Всередині є багато вільного простору і пил може осідати не тільки на материнській платі, а й на інших частинах. Моноблок перегріватиметься під час роботи, й  утаких випадках пил може спричинити ряд серйозних несправностей.

Якщо йдеться про чистку, то тут знадобиться термінова чистка моноблока. Це допоможе уникнути недешевого ремонту материнської плати через перегріву майбутньому.

Ми не тільки ремонтуємо моноблоки, а й можемо запропонувати їх модернізацію. Ви завжди можете придбати необхідні комплектуючі та встановити їх у нас.

На всі послуги надається гарантія.

Завітайте до нашої майстерні, що на Подолі або ж зателефонуйте нам у Viber, Skype, Telegram чи напишіть листа на електронну скриньку.

.

Чистка моноблока
від 550 грн
Чистка моноблока від пилу, заміна термопасти, видалення інших забруднень. Строки виконання - протягом робочого дня.
Діагностика моноблока
Безкоштовно
Строки виконання - від 1 до 3 днів, залежно від характеру несправності.
Заміна роз’ємів живлення моноблока, заміна інших роз’ємів моноблока.
від 600 грн
Вартість гнізда врахована.Гарантія 6 місяців! Строки - 1-2 дні. Заміна гнізда живлення, заміна USB портів, заміна HDMI, заміна аудіо гнізда (гнізда для навушників), заміна/ремонт картридера.
Ремонт і заміна матриці моноблока
від 700 грн, без урахування вартості екрану
Заміна лампи підсвітки, ремонт інвертора моноблока, ремонт підсвітки матриці, заміна матриці, заміна сенсорного скла екрану моноблока. Гарантія - 6 місяців! Строки - 1-3 дні. Окремо уточнюються строки доставки екрану.
Ремонт материнської плати моноблока: заміна відеочіпа (ремонт відеокарти моноблока)
від 2300 грн
Робота + чіп. Гарантія 6 місяців! Строки виконання робіт 1-2 дні. (за умови наявності необхідної мікросхеми на складі,а також без урахування строків діагностики-1-3 дні)
Ремонт материнської плати моноблока: заміна північного та південного мосту
від 2000 грн
Робота + чіп. Гарантія 6 місяців! Строки виконання робіт 1-2 дні.(за умови наявності необхідної мікросхеми на складі, а також без урахування строків діагностики-1-3 дні).
Відновлення материнської плати моноблока після короткого замикання.
від 1400 грн
Вказана орієнтовна ціна! Для визначення точної вартостінеобхідно провести діагностику, оскільки кожний випадок дуже індивідуальний.
Ремонт і заміна шлейфа екрану моноблока
від 600 грн
Вартість шлейфа не врахована! Гарантія 6 місяців! Строки виконання робіт -1 день (за умови наявності запчастини на складі).
Модернізація (апгрейд) моноблока, заміна жорсткого диску моноблока. Заміна (збільшення) оперативної пам’яті моноблока. Заміна процесора моноблока.
від 400 грн
Вказана вартість роботи! Варість запчастини визначається індивідуально для кожного конкретного апарату.
Консультація спеціаліста
Безкоштовно
Ви завжди можете звернутися до нас та отримати консультацію.Контакти
 
©2010 - 2021 Ua-Service.net | Усі права захищені.