ua.service.net@gmail.com    

Ремонт кришки екрану та чистка ноутбука Lenovo ThinkBook 14 G2

  • Ремонт кришки екрану та чистка ноутбука Lenovo ThinkBook 14 G2
Ремонт кришки екрану та чистка ноутбука Lenovo ThinkBook 14 G2

 

Проблеми з корпусом кришки екрану ноутбука Lenovo ThinkBook 14


Перебої зі світлом в Україні продовжуються, але ми всі маємо триматися, поки наше військо справно робить свою роботу на фронті. Тож ми продовжуємо ремонтувати вашу техніку та розповідати про цікаві випадки з нашої практики. До діла!:)
Одна з наймасовіших поломок ноутбуків нині - проблеми з кришкою екрану та петлями. В ноутбуці Lenovo ThinkPad 14 G2 "розійшлася по шву" кришка екрану з лівого боку. Рамка відійшла від кришки екрану. Закривати і відкривати ноутбук стало дуже незручно і небезпечно через великий ризик пошкодити тонкий екран. Ось так це виглядало, коли ноутбук тільки потрапив у сервіс.

Вигляд збоку. 

зламана кришка екрану
Вигляд знизу. 

ноутбук знизу
Вигляд спереду: рамка екрану тріснула вже з обох боків. З лівого тріщина ще ледь помітна, з правого - вже навпіл. Розберемо тепер ноутбук і глянемо детальніше.

маленька тріщина на рамці

права тріщина на рамці

 

Огляд та ремонт несправностей Lenovo ThinkBook 14


Процедура завжди одна й та сама: від'єднуємо акумулятор, знімаємо корпус екрану, демонтуємо рамку екрану і відклеюємо матрицю від корпусу кришки (до слова, рамка також приклеєна на міцний двосторонній скотч, якщо відкриваєте ноутбук самотужки - зважайте на це).

рамка матриці Lenovo ThinkBook 14 G2

Почнімо зі стражденного лівого боку.
Петля вирвала 3 втулки з кришки екрану. Четверта пошкоджена втулка - призначена для кріплення екрану, вона знищена через те, що корпус з цього боку не тримався купи. Якби ноутбуком продовжили користуватись у такому стані, то неминуче б тріснув екран.

вирвані кріплення з кришки Lenovo ThinkBook
На петлі залишились кріпильні бонки з болтами. Ось фото петлі з обох боків.

вирвані втулки на петлі

болти на петлі
Переходимо до правої сторони.

не пошкоджені кріпленя кришки на правому боці
На перший погляд все ціле. Але при детальному огляді ми виявили, що деякі втулки вже почали руйнуватися і на них з'явилися тріщини. На фото одна з цих втулок, де нам вдалося "зловити" ці тріщини, щоб показати вам(вони маленькі і їх важко сфотографувати).

вигляд зблизька

З цього й починається руйнування кріпильної втулки. Тріщини, потім кришиться пластик навколо втулки і вона остаточно виривається з корпусу.
Чи можливий ремонт, чи треба вже міняти кришку екрану? У даному випадку є тільки внутрішні пошкодження кришки(рамку екрану тут до уваги не беремо, бо вона не є силовим елементом у конструкції, її можна залишити), тож тут знадобиться реставрація(відновлення) кріпильних втулок і ноутбуком можна буде користуватися, як і раніше без жодних обмежень. Ми виготовляємо нові втулки замість вирваних, посилюємо їх , а також укріплюємо праву частину, щоб власнику не довелося з часом платити за ремонт правої сторони. З петлями теж треба трохи попрацювати, оскільки вони стали надто тугі і таким чином збільшили навантаження на кріплення в кришці. Їх треба послабити, але так, щоб вони все одно добре тримали важку кришку екрану і вона не падала. На відео ви можете побачити ноутбук після ремонту корпуса. Перепрошуємо, бо відео знімали за мінімуму освітлення, але вузли, що ремонтувалися, там добре видно.

Чистка системи охолодження Lenovo ThinkBook 14


Важлива деталь у процесі експлуатації ноутбука - догляд за системою охолодження ноутбука. Простіше - чистка. Робити її варто десь раз на рік. Для чого? Для того, щоб апарат "вільно дихав" і не помер через перегрів. У даному ноутбуці система охолодження була вже на межі. Тоненький вентилятор забитий пилом, на лопастях багато бруду. 

 

 

забитий пилом вентилятор Lenovo ThinkBook
Між радіатором і вентилятором накопичилась "шуба". 

спресований бруд у вентиляторі

пил між вентилятором і радіатором
Пил є навіть під термотрубкою навколо чіпа.

бруд під чіпом
Все це треба прибирати й чистити, термопасту міняти на свіжу.
Ми робимо чистку системи охолодження ноутбука від 30 хв до 1 години. Тому, якщо ви помітили, що ноутбук почав сильно нагріватися, з вентиляційного отвору у корпусі майже не виходить повітря і загалом, ноутбук почав повільно працювати чи вимикатися, завітайте до нас на профілактику. Ми не заберемо у вас багато часу, а ви натомість продовжите життя ноутбука.
Скільки коштує чистка? Від 500 грн до 1300 грн.
Як нас знайти? Ми на Подолі, вул Хорива 23, Вхід у двір через арку будинку №21.
Наразі наш графік роботи з 11 до 17, але якщо ви раптом не встигаєте, телефонуйте! Домовимось.:)

 

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.