ua.service.net@gmail.com    

Заміна матриці на Asus VivoBook Pro N580VD

Заміна матриці на Asus VivoBook Pro N580VD

 

Проблеми з екраном ноутбука Asus N580


Несправність матриці в ноутбуці не зажди проявляється через чорні плями, вертикальні чи горизонтальні смуги, побіління зображення чи відсутність підсвітки. Цього разу маємо інший симптом: на ноутбуці Asus VivoBook Pro N580 почав блимати екран.
Пристрій укомплектований сенсорним дисплеєм 4K Ultra HD з розширенням 3840х2160 пікселів.

Отже, діагностика ноутбука виявила, що проблема в самій матриці. Її треба замінити на нову. Чому так сталося?

Сказати однозначно тут складно, але власник дуже багато подорожує, тому цілком можливо, що ноутбук зазнав фізичного впливу(притиснули, удар, падіння та ін) під час однієї з таких подорожей.

Виробник у таких випадках передбачає заміну всього корпусу LCD. А саме: кришка екрану, екранний модуль(матриця+сенсор), петлі, шлейф матриці, вебкамера в зборі. Але на ринку вже можна знайти всі ці деталі окремо, отже викладати кругленьку суму за весь корпус екрану Asus N580VD в зборі немає потреби. Можна замінити тільки те, що несправне. У нашому випадку - це екран. Хоча частіше страждають все ж  сенсори.

Особливості роботи з сенсорним дисплейним модулем Asus.


Складність роботи з такими апаратами полягає у тому, що сенсорне скло і матриця склеєні між собою з заводу. Розділяти їх, для заміни несправної деталі, треба дуже акуратно. У нашому випадку - під час демонтажу може тріснути сенсор. Ні гріти, ні по звірячому роздирати модуль не можна - тільки обережно й потихеньку зрізати та видаляти цей спеціальний клей. Ми часто маємо справу з такими ноутбуками, тому вже є і досвід і хороша статистика ремонтів. Вийшло від'єднати сенсор від екрану. Ось, як виглядає сенсор окремо.

демонтований сенсор
А це несправна матриця.

несправний екран
Для роботи з дисплейним модулем нам знадобилося розкрутити ноутбук і від'єднати корпус кришки екрану. Так він виглядає після заміни матриці.

готовий сенсорний модуль

Зовні слідів втручання немає, все рівно. Відео.


Зібраний і готовий до видачі ноутбук Asus VivoBook Pro N580. Фото.

готовий ноутбук
Наостанок. Декілька деталей.
Ціни на комплектуючі та їх наявність через війну постійно змінюються, тому ми узгоджуємо вартість з власником ноутбука на момент звернення.
Якщо у вас виникли проблеми не з екраном, а з сенсорним склом, можемо запропонувати вам його заміну. Загалом, пропонуємо повний спектр ремонтних робіт для ноутбука Asus VivoBook Pro N580.
 - відновлення ноутбука після залиття та короткого замикання
 - заміна клавіатури
 - ремонт або заміна корпуса ноутбука
 - заміна екрану або сенсора
 - чистка системи охолодження та ін
Телефонуйте! Залюбки проконсультуємо. Діагностика безкоштовна.

067-500-42-81 (Viber, Telegram)

099-160-86-40

096-057-22-46 (Viber, Telegram)

ua.service.net@gmail.com

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.