ua.service.net@gmail.com    

Потух і не вмикається ноутбук Asus TUF Gaming A17 FA706

Потух і не вмикається ноутбук Asus TUF Gaming A17 FA706

 

Про невтішний діагноз і діагностику ноутбука Asus, що перестав вмикатися


"Сервіс останньої надії" - так ми іноді жартуємо про себе, бо досить часто маємо справу з ноутбуками, які вже побували у 3-4х сервісних центрах, де отримали невтішний діагноз і в наш сервіс власники потрапляють:
 - або за рекомендацією знайомих, що вже мали справу з нами
 - або з останньою надією на ремонт.smiley
 Звичайно, що трапляються випадки, коли окрім заміни материнської плати людині вже дійсно нічого не запропонуєш, але не цього разу.
 Тож, маємо ноутбук Asus TUF Gaming A17 FA706 зі скаргою: потух і не вмикається, та діагнозом з попередніх сервісів :"несправний процесор, заміна материнської плати".
 Діагноз і справді нерадісний, бо ціна такого ремонту захмарна. На офіційному сервісі людині запропонували замінити плату за 38 тис. грн. При ціні нового 43-48 тис. грн. Сенсу в такому ремонті немає. До нас Asus потрапив вже без особливої надії на відновлення.
Діагностика в ua-service.net безкоштовна, тож чом би й не спробувати?
Варто зазначити, що зазвичай діагностика ноутбука проводиться у нас за 1-2 дні. Та іноді ноутбук після декількох сервісів потрапляє до нас вже в такому стані, коли необхідно спочатку усунути наслідки некваліфікованого ремонту (діагностики), щоб врешті-решт вийти на істину. У такому разі діагностика може зайняти 3-4 дні.

Результати діагностики Asus TUF Gaming A17 FA706


Ви будете здивовані, але ніякий то не процесор. Річ у несправному ланцюгу живлення відеокарти! Він короткозамкнений. Сам же відеочіп і процесор - живі.
Що з цього випливає? Материнську плату можна відремонтувати, що й було нами зроблено. Ось коротеньке відео тесту ноутбука після пайки і заміни термопасти. Апарат знову працює, як щойно з магазину. Даємо гарантію на свої роботи.


температури CPU і GPU

FPS кадри

А власник, між іншим, хотів вже продавати ноутбук на "тельбушіння".

Чому так взагалі сталося?
Хоча ноутбуки цієї лінійки вже досить давно на ринку, ще не всі сервіси мають відповідну кваліфікацію і знання для роботи з TUF Gaming. Тому, якщо ви отримали поганий діагноз чи не впевнені у сервісі - не бійтеся звертатися ще. Обирайте професіоналів!
Надаємо повний спектр ремонтних послуг по Asus TUF Gaming.
Шукаєте сервісний центр, що відремонтує ваш Asus TUF FA706? Телефонуйте, проконсультуємо, підкажемо, відремонтуємо.
067-500-42-81 (Viber, Telegram)
099-160-86-40
096-057-22-46 (Viber, Telegram)
ua.service.net@gmail.com

Або заходьте у гості:) за адресою м. Київ, вул. Хорива 23.
P.S. На період дії військового стану працюємо з понеділка по п'ятницю, з 11 до 17. Якщо не встигаєте у зазначений час, телефонуйте - домовимось.
Також, з огляду на біснування маразматичного імперського діда, звертайте увагу на повітряні тривоги й бережіть себе!
Слава і дяка ЗСУ! Працюємо далі.

 

 

©2010 - 2023 Ua-Service.net | Усі права захищені.