ua.service.net@gmail.com
Заміна екрану (матриці) ноутбука
  • Заміна екрану (матриці) ноутбука

Вартість: від 500 грн Гарантія: 12 міс Строк (днів): 1

Заміна екрану в ноутбуці – безкоштовна, за умови придбання екрану в нашій майстерні.

Звертаємо увагу , що в одних моделях достатньо зняти рамку й замінити екран – в такому разі ноутбук буде готовий до видачі протягом години, за умови наявності необхідного екрану на нашому складі. В інших моделях – для заміни матриці ноутбук необхідно розібрати повністю. Логічно, що така робота виконується довше й у такому разі ноутбук буде готовий протягом дня (за умови наявності дисплею на складі).

Заміна екрану (матриці) ноутбука

Якщо ви шукаєте надійний сервіс в Києві, де заміна матриці ноутбуку проводиться в обмежений термін та за доступною ціною, UA-сервіс – до ваших послуг: у нас лояльна цінова політика й кваліфіковані майстри.

В яких випадках проводиться заміна матриці ноутбуку?


Якщо на моніторі є тріщини, вм’ятини та інші дефекти, єдиний вихід – замінити матрицю (екран) ноутбуку. Також в цій процедурі є необхідність, коли:

  • під час робочого сеансу на екрані з’являються вертикальні смужки;
  • на моніторі проявилися чорні плями, які поступово збільшуються у розмірах;
  • помічені биті пікселі;
  • на половині екрану немає зображення;
  • на моніторі з’являється заставка білого кольору.
Ви помітили один із перерахованих «симптомів»? Не намагайтеся відремонтувати пристрій самостійно: без спеціальних інструментів та відповідної кваліфікації навряд чи вдасться усунути проблему, а потім доведеться ще й відновлювати корпус гаджету, шлейф чи материнську плату. Радимо здати лептоп у зібраному стані в офіс UA-Сервіс, розташований на Подолі. Ми працюємо з 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю.

Заміна матриці екрану ноутбуку в в UA-Сервіс: головні переваги


Оперативність. Якщо для встановлення монітору потрібно лише зняти рамку та замінити матрицю (екран) гаджету, нашим майстрам достатньо однієї години, щоб виконати цю процедуру. У всіх інших випадках – через складну конструкцію потрібно повністю його розібрати, щоб встановити замінити екран, нам знадобиться 1 робочий день, за умови, що всі необхідні деталі є на нашому складі. Якщо комплектуючі відсутні на даний момент, ви отримаєте робочий гаджет через 2-3 робочих дні. А якщо вас цікавить термінова заміна матриці ноутбуку – спробуємо допомогти вам за 1 день.

Доступна вартість. Ціна заміни матриці ноутбуку визначається в кожному випадку індивідуально, і залежить від її типу, технічних характеристик, товщини (ультра тонка, тонка, стандартна), марки і моделі лептопу. Точна вартість відновлення матриці в Києві повідомляється після діагностики гаджету в нашому сервісі. Якщо вам потрібно поміняти екран на ноутбуці, ціна якого є доступною та лояльною, одразу звертайтеся до нас!

Гарантія якості. Після діагностики виявилося, що екран лептопу не підлягає відновленню? Не варто нервувати – у вас є, як мінімум два шляхи вирішення проблеми: підібрати й купити новий монітор в UA-Сервісі та отримати гарантійний талон на 12 місяців, чи замовити вживаний монітор, на який видається гарантія від 3 до 6 місяців.
©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.