ua.service.net@gmail.com
Заміна гнізда (роз'єму) живлення ноутбука
  • Заміна гнізда (роз'єму) живлення ноутбука

Вартість: від 350 грн Гарантія: 6 міс Строк (днів): 1-2

Заміна гнізда живлення в ноутбуці – проблема, з якою, так чи інак, стикається майже кожен власник такої техніки.

Заміна гнізда (роз'єму) живлення ноутбука
Симптоми та причини виходу з ладу.

Симптомами несправного гнізда можуть бути:

  • Не заряджається ноутбук.
  • Гріється гніздо (роз’єм) живлення (зарядки)
  • Зарядка ноутбуку постійно вмикається і вимикається (відпадає).
  • Миготить індикатор заряду батареї ноутбуку.

Основні причини виходу з ладу гнізда живлення:

  • Порушення правил експлуатації (різке висмикування штекеру з гнізда, надто великий кут згинання дрота блоку живлення)
  • Падіння ноутбуку
  • Проблеми з корпусом ноутбуку ( виникає деформація - за таких умов можуть пошкоджуватися не тільки роз’єми, а й материнська плата)
  • Використання неоригінального зарядного пристрою (блоку живлення), чи зарядного пристрою з пошкодженим штекером.

Все це може стати причиною механічного пошкодження гнізда живлення ноутбуку, а спроби здійснити ремонт самостійно часто можуть спричинити виведення з ладу материнської плати.

Не заряджається ноутбук? Пошук оптимального положення дрота зарядки, спроби ущільнити чим-небудь розхитане гніздо й інші подібні до цих методи зарядити ноутбук - засоби тимчасові та малоефективні. Ми не рекомендуємо втілювати такі методи в життя й радимо довірити ремонт гнізда живлення ноутбука майстру.
Зважаючи на досвід нашої майстерні, можемо сміливо говорити про те, що експлуатація ноутбука з несправним роз'ємом живлення, загрожує вам у майбутньому пошкодженням материнської плати: фізичним пошкодженням токопровідних доріжок та вигоранням текстоліту материнської плати. Елементи ланцюга живлення ноутбука, за таких умов, також потрапляють до зони ризику. До того ж несправне гніздо нерідко спричиняє деформацію штекера блоку живлення (власник «шукає» контакт – положення, в якому ноутбук працює від блоку), який також треба буде замінити. Через несвоєчасне звернення до сервісного центру (майстерні), власнику часто необхідно заплатити не тільки за ремонт гнізда живлення ноутбука, але й за ремонт блоку живлення ноутбука (заміна дрота живлення) чи ремонт материнської плати. А ціна в такому випадку зростає.


Ми працюємо швидко! Наші інженери не затримуватимуть на тиждень ремонт гнізда живлення ноутбука. Цю роботу, за умови наявності необхідного гнізда, ми зробимо за 1 день! Якщо ж гнізда не буде в наявності, ремонт буде проведений протягом 2-3 днів. Ми встановлюємо тількі нові й оригінальні запчастини, що зрештою гарантує якісну і довготривалу роботу Вашого ноутбука.


©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.