ua.service.net@gmail.com
Відновлення ноутбука після залиття
  • Відновлення ноутбука після залиття

Вартість: від 600 грн Гарантія: 6 міс

«Залив ноутбук пивом, кавою, водою, чаєм, молоком». Нині послуга «ремонт ноутбуку після залиття» - дуже затребувана. Наша майстерня спеціалізується на такому ремонті вже багато років. Мінімальна вартість відновлення ноутбуку складає 600 грн. Маштаби ремонту і його вартість оголошуються після проведення повної діагностики. Гарантія – 6 місяців.
Відновлення ноутбука після залиття

Ремонт залитого ноутбуку в майстерні «UA-Сервіс»

Для багатьох з нас перегляд новин за чашкою кави – найкращий спосіб прокинутися вранці, а листування в соціальних мережах зі склянкою пива чи вина – приємний релакс. Однак, саме ці радощі стають причиною «трагедії», коли рідина із чашки чи склянки опиняється на клавіатурі. Підіймати паніку не варто. Краще одразу скористатися послугою «Ремонт залитого ноутбуку» в «UA-Сервіс». Наші майстри спеціалізуються на відновленні лептопів після масштабного «затоплення» в короткий термін, оскільки ми розуміємо, наскільки важливий ноутбук для успішної роботи, навчання чи відпочинку.

Ремонт залитого ноутбуку в «UA-Сервіс»: головні характеристики

Діагностика. Щоб оцінити масштаби та ступінь пошкоджень, необхідна повна діагностика пристрою. Вона починається з огляду материнської плати. Якщо «материнку» можна відремонтувати, то ми повідомимо про це власника, а потім приступимо до діагностики «сусідніх» деталей: клавіатури, екрану, CD-Rom. Огляд та відновлення ноутбуку після залиття триває від 1 до 5 днів. Якщо вам потрібен терміновий ремонт залитого ноутбука, наші майстри проведуть всі необхідні маніпуляції в найкоротший термін.

Ціна. Ремонт залитого ноутбуку – послуга, вартість якої залежить від цілого комплексу факторів:

  • масштабу пошкодження;
  • ступеню окислення контактів та комплектуючих: чим скоріше ви звернетесь по допомогу до спеціалістів, тим більше шансів уникнути серйозних несправностей через специфічні хімічні реакції;
  • попереднього втручання: якщо ви самостійно розібрали гаджет та випадково втратили деталі чи ушкодили «материнку», то відновлення пристрою займе більше часу.
Не варто також забувати про те, що кожен випадок – індивідуальний. Повідомити точний вердикт, назвати, скільки коштуватиме ремонт залитого гаджету, наші спеціалісти зможуть тільки після попереднього огляду електронного пристрою.

Як успішно провести відновлення ноутбуку після залиття?


Якщо ви випадкового зачепили склянку з пивом чи чашку з кавою та пролили її на гаджет, радимо одразу вимкнути блок живлення, вилучити батарею та зателефонувати до нашої майстерні, розташованої на Подолі в Києві. В цьому випадку ціна послуги буде нижче, оскільки вам вдасться запобігти окислення контактів.

Довірте відновлення залитого електронного гаджету професійній майстерні в Києві!
©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.