ua.service.net@gmail.com
Ремонт планшетів

Вартість: від 100 грн Гарантія: 6 міс

Раніше дуже популярними були ноутбуки, сьгодні все частіше перевага віддається планшетам. Тому наша майстерня пропонує також і ремонт планшетів з гарантією.
Ремонт планшетів
Вартість послуг
Діагностика несправностей
0 грн
Діагностика безкоштовна. Строки виконання робіт - протягом робочого дня або наступного дня.
Заміна гнізда живлення
250 - 350 грн
Вартість гнізда врахована. Гарантія 6 міс.
Заміна екранів і тачскрінів
250 грн
Робота, без урахування вартості запчастини.
Відновлення прошивки
від 100 грн
Вартість залежатиме від складності робіт та технічних особливостей гаджету.
Заміна АКБ (акумуляторної батареї)
від 250 до 1600 грн
Ціна залежить від бренду та моделі планшету. Вартість роботи врахована.

Ремонт планшетів «UA-Сервіс» Київ

Якщо ви помітили, що електронний гаджет працює з технічними збоями (перезавантажується без відповідної команди, не заряджається чи сенсор працює некоректно), довірте ремонт планшетів нашій майстерні. Спеціалісти «UA-Сервіс» проведуть повну діагностику пристрою, визначать та усунуть всі проблеми протягом 1-3 робочих днів.

В яких випадках потрібен ремонт планшетів?

Пристрій не заряджається. В цьому випадку ми радимо провести терміновий огляд гаджету, оскільки ви ризикуєте зіштовхнутися з більш серйозними проблемами:

  • зламаним гніздом живлення;
  • ушкодженням токопровідних доріжок, розташованих під гніздом на материнській платі;
  • деформацією штекеру;
  • пошкодженням материнської плати.
Це відбувається через те, що власник пристрою намагається вирішити проблему самостійно: сильно вигинає провід для заряду, і таким чином, розхитуєте гніздо живлення та деформує зарядний пристрій.

Зникає звук. Ушкодження гнізда для навушників – одна з найбільш розповсюджених причин, яка веде до ремонту планшетів. Річ у тім, що більшість роз’ємів виготовляється з пластику, який є більш крихким, тому швидше виходить з ладу.

Екран та сенсорне скло вийшли з ладу. Терміновий ремонт планшетів в Києві на Подолі може знадобитися, коли ушкоджується екран. Діагностувати цю несправність нескладно. В числі головних «симптомів» пошкоджень:

  • чорні плями, вертикальні чи горизонтальні смуги на екрані;
  • спотворення зображення (на одному боці воно є, а на іншому – немає);
  • тріщини на сенсорному склі;
  • відсутність реакції на дотик;
  • некоректна робота планшета після натиснення (символи подвоюються, а тачскрін спрацьовує в іншій зоні екрану).
Прошивка «злітає». Бити на сполох слід, коли з’являються проблеми із прошивкою: планшет не вмикається, а на екрані можна побачити зображення «Анроїду». Також припиняється завантаження гаджету, відсутня реакція при спробі натиснути на кнопку вимкнення. Проблеми із прошивкою зустрічаються достатньо часто. Головний мінус в тому, що вони призводять до втрати інформації, завантаженої на електронний пристрій. Радимо завжди робити резервну копію всіх зображень та документів, які ви проглядаєте на планшеті.

Серед можливих причин несправності пристрою – вихід з ладу процесору. Якщо це трапилось, то вам не вдасться увімкнути гаджет, а в тих випадках, коли він все ж таки запуститься, то буде сильно гальмувати. Дізнатися про можливі причини несправності планшету можна лише після повної діагностики в «UA-Сервіс» по вигідній ціні в Києві!

©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.