ua.service.net@gmail.com
Ремонт і заміна відеокарти ноутбука
  • Ремонт і заміна відеокарти ноутбука

Вартість: від 1400 грн Гарантія: 6 міс Строк (днів): 1

Заміна мікросхеми відеокарти – одна з найпоширеніших послуг.
Що входить до послуги? Мікросхема, яку потрібно замінити, робота, витратні матеріали для паяння,чистка системи охолодження із заміною термопасти чи термопрокладок (термоінтерфейсу). Строки виконання робіт – 1 день (не враховуючи строк діагностики), за умови наявності мікросхеми на складі.


Ремонт і заміна відеокарти ноутбука
Причини виходу з ладу.

Список причин несправності відеокарти ноутбуку очолює перегрів. Здебільшого така важлива процедура, як чистка системи охолодження, ігнорується або ж відкладається власником до останнього. Ноутбук перегрівається і до нашої майстерні надходить техніка з наступними скаргами: артефакти на екрані, сніжить на екрані, вимикається після декількох секунд роботи, вмикається через раз, горить лампочка – немає зображення, не встановлюється відео драйвер.

Також причиною появи цих симптомів можуть бути:


  • Механічне пошкодження внаслідок удару чи падіння
  • Перепади напруги у мережі
  • Потрапляння рідини у корпус ноутбуку
  • Некоректно проведена профілактика системи охолодження власником або некваліфікованим персоналом (помилки розбирання ноутбуку, самостійна заміна термоінтерфейсів на невідповідні)
  • Виконання ремонту особами, які не володіють необхідними знаннями та кваліфікацією.
  • Відвал чіпа відеокарти
Це вирішується тільки заміною мікросхеми відеокарти на нову. В деяких сервісах Вам також можуть запропонувати послугу прогріву чи реболу. Наші майстри категорично не радять погоджуватись на їх проведення, оскільки це лише тимчасові заходи, які не дають довготривалого результату, до того ж – на такий ремонт гарантій ніхто не дає, а заплатити за нього доведеться. Детальніше з підводними каменями прогріву Ви можете ознайомитись тут.

Не слід забувати, що часто з тих самих причин виходять з ладу північний та південний міст ноутбуку. Заміна північного або південного мосту з гарантією 6 місяців – також здійснюється нашими майстрами.


І наостанок.

Деякі користувачі намагаються самостійно діагностувати несправності й проводити ремонт техніки. Робота з відеокартою вимагає високої кваліфікації майстра та наявності спеціального обладнання. До того ж, заміна відеокарти у різних виробників може мати свої особливості, які відомі лише майстру (наприклад, оновлення BIOS). Заміна відеокарти ноутбуку, виконана з порушенням технічного процесу та правил безпеки роботи з пристроєм, призводить до остаточного виведення з ладу техніки або заміни материнської плати.©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.