ua.service.net@gmail.com
Ремонт і заміна корпусу ноутбука
  • Ремонт і заміна корпусу ноутбука

Вартість: від 250 грн Строк (днів): 1-2

Розходиться корпус ноутбуку? Зламалося кріплення кришки ноутбуку? Вирвало петлі в ноутбуці? Пропонуємо скористатися послугами нашої майстерні, а саме: ремонт (відновлення) корпусу ноутбуку чи заміна корпусу ноутбуку. Вартість ремонту розраховується індивідуально для кожного випадку – після проведення діагностики й оцінки всіх зовнішніх й внутрішніх пошкоджень. Зазвичай діагностика і ремонт/заміна корпусу здійснюються протягом 1-2 днів.
Ремонт і заміна корпусу ноутбука
Вартість послуг
Ремонт кришки екрану
від 250 грн до 600 грн
Відновлення кріпильних втулок/втулки, зрощування пластику, ремонт тріщин.
Ремонт вернього корпусу
від 250 грн до 600 грн
Відновлення кріпильних втулок/втулки, зміцнення силових вузлів (місце кріплення петель), зрощування пластику.
Ремонт нижнього корпусу
від 350 грн до 900 грн
Відновлення кріпильних втулок/втулки, зміцнення силових вузлів (місце кріплення петель), зрощування пластику.
Заміна петель
250 грн
Процедура передбачає повне розбирання ноутбуку.Без урахування вартості петель!
Заміна корпусу
від 250 грн до 450 грн
Вказана вартість робіт - залежить від ступеню важкості розбирання/збирання ноутбуку.
Інші роботи
від 250 грн
Ремонт тріщин і сколів, заміна дрібних пластикових деталей.

Ремонт корпусу ноутбука в майстерні «UA-Сервіс»

Якщо ви ушкодили лептоп, не поспішайте його викидати, довірте діагностику пристрою спеціалістам майстерні «UA-Сервіс». Імовірно, що проблему вирішить ремонт корпусу ноутбука, після якого гаджет прослужить ще протягом тривалого періоду часу.

Ремонт корпусу ноутбуку: основні нюанси

Ознаки несправності. Якщо ви помітили всього один «сигнал» зі списку, радимо скористатися послугою «Ремонт корпусу ноутбуку» в «UA-Сервіс», якомога скоріше:

  • пластикове покриття лептопу «розходиться»;
  • кришка падає або навпаки – її важко відкрити та закрити;
  • з гаджету випадають болти;
  • на пристрої з’явилися тріщини.
Завдяки своєчасній допомозі майстрів «UA-Сервіс» вам вдасться запобігти появі більш серйозних ушкоджень. Наприклад, несправності «материнки» чи мікросхем. Їхнє відновлення, зазвичай, триває довше часу, а ціна послуг сервісу в цьому випадку буде вище.

«Слабкі місця». Найбільш вразливим місцем вважаються силові вузли – петлі. Вони «приймають» основне навантаження при відкритті та закритті кришки ноутбуку. Спочатку на пластику з’являються тріщини, у місця, де розташовані петлі. Ми рекомендуємо здати гаджет, щойно ви помітили невеликі ушкодження. На даному етапі геометрія «зовнішньої оболонки» ще не порушена, тому її можна відновити. У випадках, коли відірвані шматки пластику, доведеться корпус чи ушкоджену частину міняти. Якщо посадити окремі пластикові шматки на клей, ви позбудетесь від проблеми лише на деякий час.

Також ми не радимо проводити діагностику гаджету самостійно, підбирати деталі та встановлювати їх без спеціальних знань. Так можна тільки погіршити ситуацію, та остаточно вивести лептоп з ладу.

Причини несправності. До кола факторів, які провокують ушкодження лептопу входять:

  • механічні ушкодження (удар чи падіння);
  • низька якість пластику (з часом він може вкриватися тріщинами та кришитися);
  • неправильна експлуатація (якщо ви відкриваєте кришку гаджету, тримаючись тільки за один з її кутів, а не по центру. Так можна тільки збільшити навантаження на петлі).

Заміна корпусу ноутбуку в «UA-Сервіс»: переваги

Висока якість. Для нас не має значення: проводимо ми терміновий чи стандартний ремонт корпусу лептопу, в обох випадках ми усуваємо не лише зовнішні прояви ушкоджень (проріхи, тріщини), а й внутрішні.

Грамотна стратегія. Наші спеціалісти вивчили «сімейні проблеми» гаджетів. Вони знають, в яких випадках потрібен ремонт, а в яких – заміна корпусу пристрою. Вони підберуть оптимальне рішення для кожного ноутбука.

Чекаємо вас в нашому офісі на Подолі в Києві з 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю.
©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.