ua.service.net@gmail.com
Ремонт електронних книг

Вартість: від 50 грн Гарантія: 6 міс

 • Безкоштовна діагностика
 • Гарантія від 6 до 12 місяців
 • Швидкий ремонт (від 1 години до 1-2 днів)
 • Тільки оригінальні комплектуючі
067-500-42-81.
096-057-22-46
099-160-86-40
044-467-78-60
Ремонт електронних книг

Ремонт електронних книг в майстерні Ua-service

Знадобився ремонт електронної книги? Пропонуємо скористатися послугами нашої майстерні. Ми працюємо з багатьма брендами: PocketBook, Sony, Amazon Kindle, Ergo, Prestigio, Wexler, Texet, Evromedia, Impression, ViewSonic, AirBook, Qumo, Kobo та ін.

Що ми пропонуємо?

 • Безкоштовна діагностика. Залежно від характеру несправності діагностика проводиться в строк від 1 години до 1-2 днів. Без згоди власника ремонтні роботи не проводяться.
 • Швидкий та терміновий ремонт(від 1 години до 1-2 днів). Строки виконання ремонтних робіт залежать від виду поломки та наявності запчастин на складі. Наприклад, якщо необхідна заміна гнізда зарядки, то гаджет буде готовий за декілька годин (за умови наявності необхідного гнізда), якщо ж потрібно відновити материнську плату пристрою, то такий ремонт потребуватиме більше часу. Всі деталі ремонту повідомляє менеджер після діагностики.
 • Гарантія від 6 до 12 місяців. Ми працюємо з якісними деталями, до того ж наші майстри добре обізнані з ремонтом електронних книг - це дає можливість надавати максимальні гарантії на запчастини та роботу.
 • Оригінальні комплектуючі - запорука стабільної роботи вашого рідера. Саме тому ми працюємо тільки з надійними оригінальними деталями.
 • Якісний ремонт будь-якої складності. Працюємо з різними випадками - заміна екрану (дисплею),заміна акумуляторної батареї (АКБ), заміна гнізда зарядки (живлення), прошивка, ремонт материнської плати (заміна процесора, заміна контролера живлення та ін), ремонт після потрапляння рідини (залиття) та ін.

Основні несправності електронних книг

Екран (дисплей)

Найпоширеніша проблема, яка виникає при користуванні електронною книгою - не працює екран. Зазвичай він виходить з ладу через фізичний вплив й на ньому з'являються тріщини, іноді цілісність екрану може бути збережена, але саме зображення - зі смугами чи залите білим. Також екран може виходити з ладу і через пролиту рідину.
Вартість екрану на електронну книгу - від 900 грн. Пам'ятайте: ціна заміни залежить від марки й моделі рідера.
Оскільки існує величезна кількість "читалок", то для уточнення вартості заміни екрану пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами:
067-500-42-81
096-057-22-46
099-160-86-40
надіслати листа на нашу електронну скриньку ua.service.net@gmail.com
чи замовити дзвінок (іконка за слухавкою).

Роз'єми електронної книги


Не працює гніздо зарядки (не заряджається, чи "відпадає" контакт під час зарядки), не працює USB роз'єм, не працює гніздо для навушників (audio) та ін. - це окреме коло проблем, з яким так чи інак стикається майже кожен власник рідера. Причини виходу з ладу можуть бути різні - від неправильної експлуатації, до падіння чи залиття.
Ціна заміни гнізда живлення та інших роз'ємів електронної книги у нашій майстерні - 250 грн.
Зверніть увагу!
Іноді користування несправним роз'ємом (наприклад, намагання "знайти" контакт для зарядки гаджета) може пошкодити токопровідні доріжки на материнській платі під гніздом. У такому разі вартість ремонту буде змінюватися, залежно від масштабу ушкоджень. Такі деталі виявляються під час діагностики й наші менеджери попередньо все узгоджують із власником. Без отримання згоди, ремонт не проводиться.
Строки виконання робіт - протягом робочого дня (за умови наявності необхідного роз'єму на складі, в іншому разі - строки уточнюються менеджером).

Книга зависає.


Така ситуація може виникати через ряд причин: несправність на материнській платі (процесор, флеш-пам'ять та інші елементи плати), проблеми з прошивкою та програмним забезпеченням, врешті-решт рідер може зависнути через пошкоджений файл або ж невідповідний його формат, через переповнення внутрішньої пам'яті.
Якщо просте вимкнення й перезавантаження не допомогло або ж книга почала все частіше "задумуватися", то варто звернутись до сервісного центру для діагностики. Як було зазначено вище,причини можуть бути різні, а отже й ціна ремонту буде залежати від конкретного джерела несправності.
Залагом вартість ремонту можна окреслити наступним чином:
 • маніпуляції із програмним забезпеченням й прошивкою, повернення до заводських налаштувань - від 50 до 400 грн
 • маніпуляції із материнською платою (заміна елементів) - від 250 грн.

Книга не вмикається

Причин для цього стану може бути багато, й для визначення точної вартості необхідна діагностика.
Причинами того, що електронний пристрій не вмикається можуть бути: несправна акумуляторна батарея, пошкоджений механізм кнопки ввімкнення, несправна мікросхема-завантажувач (звідки завантажується ОС), вийшов з ладу процесор, інші елементи материнської плати потребують заміни та ін.
З усіма цими проблемами наш сервісний центр на Подолі успішно справляється.


©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.