ua.service.net@gmail.com
Діагностика ноутбука

Вартість: від 0 грн Строк (днів): 1-3

Діагностика безкоштовна!
Діагностика ноутбука

Діагностика ноутбука в «UA-Сервіс»

Якщо ви помітили, що лептоп почав «гальмувати», шумить чи вимикається під час робочого сеансу, рекомендуємо скористатися послугою «Діагностика ноутбука» в нашій майстерні. Спеціалісти «UA-Сервіс» перевірять стан гаджету на сучасному обладнанні та встановлять причину несправності в стислий термін.

З якою ціллю проводиться діагностика ноутбука?

Пошук несправності. Повільне завантаження, шумові «ефекти» та періодичні «підвисання» ноутбуку сигналізують про вихід з ладу цілого ряду комплектуючих. Ці «сигнали» лише наслідки основної проблеми, а не її причина. Позбавившись їх, ви забезпечите безперервну роботу пристрою лише не деякий час. А ось з’ясувати, чому у лептопі зламався певний механізм, і визначити, яка саме деталь порушує робочий ритм, можна лише під час діагностики пристрою на спеціальному обладнанні у сервісному центрі.

Економія часу. Діагностика ноутбука в Києві допоможе зекономити час. Провести ідентифікацію причини несправності на сучасному обладнанні можна протягом 1-3 робочих днів (все залежить від характеру несправності). І це набагато скоріше, ніж діяти наосліп. Ще один фактор, який прискорить діагностику пристрою – передання його в зібраному стані. Тільки так вам вдасться зберегти всі деталі й запчастини, схеми в порядку та не втратити мініатюрні гвинтики, болти необхідні для закріплення комплектуючих у корпусі.

«Порятунок» лептопу. Багато хто вважає, що після того, як ноутбук був залитий чи вийшла з ладу материнська плата, потрібно повністю оновлювати комплектуючі чи купувати новий гаджет. Наші спеціалісти іншої думки: терміновий огляд лептопу у нас, дозволить встановити причину несправності та знайти вірний шлях до відновлення гаджету. В багатьох випадках можна відремонтувати «помічника», причому ціна цієї процедури буде нижча, ніж замовлення нового ноутбука.

Скільки триває перевірка гаджета?


Якщо йдеться про реконструкцію чи заміну запчастин, спеціалістам «UA-Сервіс» достатньо 1-2 днів, щоб визначити проблему. Але, якщо ви випадково залили чи впустили ноутбук на підлогу, нам може знадобитися від 1 до 3 днів, щоб дізнатися точну причину несправності. Інша справа – термінова діагностика пристрою, завдяки якому можливо отримати детальний звіт про стан лептопу та можливі шляхи вирішення проблеми. Здати гаджет можна у нашому офісі на Подолі з 10:00 до 19:00 (з понеділка по п’ятницю).

Довірте діагностику «помічника» надійній та відповідальній майстерні!

©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.