ua.service.net@gmail.com
Чистка і ремонт системи охолодження ноутбука
  • Чистка і ремонт системи охолодження ноутбука

Вартість: від 350 до 500 грн

Що входить до послуги? Повне розбирання ноутбуку й чистка системи охолодження від пилу з обов’язковою заміною термопасти (чи терморезинок), змащення вентилятора (якщо він розбірний), видалення інших забруднень.
Строки виконання - протягом дня.


Чистка і ремонт системи охолодження ноутбука

Навіщо чистити ноутбук? Чому важливо чистити систему охолодження ноутбуку?

Чистка системи охолодження (профілактика) ноутбука стосується того кола процедур, про які забувати не варто. Річ у тім, що для нормальної роботи пристрою необхідно, щоб елементи материнської плати і процесор не перегрівалися. Для цього в кожному ноутбуці встановлена система охолодження (вентилятор і термотрубка), яка контролює процес виділення тепла й тримає робочу температуру у нормі, у такий спосіб – не допускає термоудару. Крім того, не варто забувати про термопасту і терморезинки (термопрокладки), які встановлені на кристалах мікросхем – їх теплопровідні властивості з часом втрачаються.

Чистка вентилятора ноутбука від пилу. Спеціаліст чи самотужки?

Сьогодні в інтернеті можна надибати дуже багато різноманітних відео та статей на тему "як правильно почистити ноутбук від пилу?" Нерідко власники ноутбуків хочуть вирішити проблему "чистка (профілактика) ноутбука" власними силами або звертаються до "знайомого комп'ютерщика", вважаючи, що так можна зекономити кошти. Піддатися такій спокусі дуже легко, бо чистка ноутбука тільки виглядає доступно й зрозуміло. В дійсності все набагато складніше й допущені помилки можуть вилитись в дорогий ремонт - ремонт материнської плати ноутбука, наприклад. До того ж дуже важливо правильно підібрати термопасту, яка повинна впоратись з виділенням тепла на кожному окремому ноутбуці. Неправильний вибір спричинить зменшення строку служби ноутбуку (перегрів і термоудар). Також не слід забувати про ще один важливий аспект – дотримання зазорів (проміжків) при монтуванні системи охолодження на материнську плату.

Тому запам’ятайте два важливих правила.

  • Слідкуйте за системою охолодження, звертайте увагу на те, чи сильно гріється ноутбук під час роботи, чи гальмує в процесі виконання задач - вчасно проведена профілактика ноутбука збереже йому життя. Ба більше, вона здатна покращити продуктивність, оскільки температура всередині корпусу ноутбука також безпосередньо впливає на швидкість роботи.
  • Не економте на кваліфікованій роботі, зверніться по допомогу до спеціаліста. Бо ризики негативних наслідків можуть бути надто високими.
Скільки коштує чистка ноутбука в Києві?

Якщо знадобилася чистка ноутбуку , то ціна буде цікавити Вас чи не в першу чергу. Загалом чистка ноутбуку HP чи чистка ноутбуку Lenovo,наприклад, може коштувати по-різному через особливості конструкції корпусу та розташування системи охолодження. Чистка ноутбуку в нашій майстерні коштуватиме від 350 до 500 грн.

Зрозуміло, що нікому не хочеться платити надто великі гроші, але і робота задарма (особливо, якщо потрібен ремонт вентилятора ноутбука чи вдосконалення системи охолодження) повинна викликати сумніви.

Найкраще – обрати щось середнє. Саме таку політики дотримується наша майстерня. Прийнятна вартість та якісне виконання робіт. Потрібна недорога й оперативна чистка ноутбуку в Києві? Чекаємо на Вас:).
©2010-2016 Ua-Service.net | Усі права захищені.