ua.service.net@gmail.com

Чистка моноблока

Чистка моноблока

Чистка моноблока. Ціна - 450-550 грн (залежить від технічних особливостей кожного апарату та масштабу забруднення).
Терміни- протягом робочого дня, або на наступний.
Що входить у послугу? - заміна термопасти, чистка вентилятора(рів) та змащення (якщо необхідно та дозволяє його(їх) конструкція), видалення інших забруднень (на корпусі, материнській платі, роз`ємах та ін), тестування.
Як замовити послугу?
067-500-42-81 (є вайбер, телеграм)
096-057-22-46 (є вайбер)
099 160-86-40
(044)467-78-60

Також можна оформити заявку через форму на сайті (іконка зі слухавкою) чи написати на нашу електронну скриньку - ua.service.net@gmail.com

Комплектація для здачі до майстерні. Необов`язковими є: клавіатура, блок живлення. За необхідності (за бажанням) можна здати без жорсткого диску.

Процедура чистки моноблока від пилу проводиться у декілька етапів:

1) Знімається задня кришка,щоб отримати доступ до "нутрощів". Ось як це виглядає.

monoblok


Далі починається безпосередньо сам процес чистки. Демонтується система охолодження - вентилятор та термотрубка. З вентилятора видаляється весь пил та за потреби він змащується (якщо звісно виробником передбачена відповідна конструкція, не всі вентилятори можна розібрати). Змащення застосовується у випадках, коли на спеціальну змазку вентилятора потрапляє пил і ця суміш потім не дає нормально обертатися лопастям вентилятора. Ба більше, іноді через такий стан справ він може зупинитися зовсім.

kuler

kuler rozibranuj
kuler bez krushku

radiator

radiator bad

До першого етапу додамо й заміну термопасти, бо без неї чистка буде не тільки неефективною, а й завдасть шкоди у подальшому. Термопаста має здатність з часом втрачати свої теплопровідні якості, тому її необхідно міняти із періодичністю раз у 1-1.5 роки. Строки вказані орієнтовно, оскільки значення тут має кількість відпрацьованих годин й умови експлуатації. Підсумуємо. Для повноцінної чистки системи охолодження буде замало видалити пил, необхідно також замінити термопасту на всіх, задіяних у роботі "основних" вузлах - процесор, відеочіп, північний чи південний мости (залежить від комплектації,марки й моделі моноблоку)

2) Видалення інших забруднень. Пил може накопичуватися не тільки на кулері, а й розповсюджуватися по всьому внутрішньому простору - на материнській платі, у роз`ємах, на корпусі ( в моноблоках є де розгулятися:)). На фото нижче видно, як пил забиває вентиляційні отвори (решітку) на корпусі, що значно ускладнює рух повітря. Додамо, ми потурбувалися про Вашу психіку, це не найгірший випадок:).

radiator korpus
radiator.korpus.blizko
pul korpus
pul stoika

3) Останній, але не менш важливий етап - тестування. Після того, як були проведені всі вищезазначені маніпуляції, моноблок збирається докупи. Можна приступати до тестування. Воно проводиться для моніторингу й аналізу робочих температур, а також для перевірки роботи всіх апаратних частин моноблоку - відеокарта,процесор, wi-fi та bluetooth модуль, звук, роз`єми живлення (USB,HDMI, audio) та ін.
Вас цікавить чистка моноблока Asus, Dell, HP, MSI, Acer, Lenovo, Sony, Impression, Apple, Artline та ін? Запрошуємо до нашої майстерні.:)

©2010 - 2018 Ua-Service.net | Усі права захищені.